Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

svatba Maledivy

Svatební obřad se konal na Maledivách v hotelu Atmosphere Kanifushi. Cestou zpět klienti se zastavili na svatební cestu v Dubaji.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, tímto bychom Vám ještě jednou velmi rádi poděkovali! Nejen za velmi kvalitní služby Vaši cestovní agentury, kterou jsem si na internetu našla zcela spontálně, proto jsem velmi šťastná, že moje intuice je mým věrným přítelem, poněvadž v konkurenčním boji jsem zvolila tu nejlepší ze všech. O tom jsem se presvědčila již v prvopočátku při nabídce zájezdu. Byla jste naprosto konkrétní, vyslyšela mé přání a požadavky s velmi vřelým zájmem. Získala jste si nás svoji osobitostí a naprostou profesionalitou v jednání, že jsme volbu hotelu nechali převažně na Vaše doporučení. Vše bylo dle Vašich slov. Včetně našich požadavků. Navíc byl svatební fotograf, svatební kytice atd. Svatba a dovolená na Maledivách, i líbánky v Dubaji byly naprosto kouzelné. Atmosféra, kterou toto celo mělo, je v nás ještě nyní měsíc po celém výletu a nyní s odstupem času jsme přesvědčeni, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Velké díky patří Vám, ulehčila jste nám mnoho plánování, mnoho rozhodování a postarala se nám o ten opravdu nejkrasnější životní den. Nyní bych s přáním toho krásného doporučila tento krok všem, poněvadž není nic krásnějšího než udržet tu láskyplnou energii jen při nás dvou a tam kde se ma učinit tenhle krásný životní krok.Byla jste součástí té nejkrásnější dovolené ze všech:)

Zdraví Vás Jelínkovi a já pevně věřím, že se brzy setkame naviděnou při dalším výběru naší letní dovolené. Nyní jsme již dovolenou dostali vybranou, za dva týdny odlétáme do Dominikánské republiky. Píši Vám to, poněvadž jsme se nezávazně domlouvali, že Vás budu kontaktovat.Přeji krásný nový rok, mír uvnitř a mnoho lásky, s ní je všechno krásnější! Mějte se moc hezky!