Reference svateb

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Adéla a Adam - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den,tímto bychom Vám chtěli poděkovat za nádherně zorganizovaný svatební den. Musíme naspat, že vše probíhalo dle našich plánů a představ. Chtěli bychom hlavně pochválit slečnu Květu a Michalise, kteří byli naprosto dokonalí a ochotně nám splnili veškerá naše přání a představy :)

Pro nás to byl nezapomenutelný a úžasný den, který byl 100% zorganizován a my jsme si ho mohli jen užívat, tak jak jsme si přáli.

Přejeme Vám mnoho dalších spokojených klientů, tak jako jsme byli my!!

Děkujeme!!

zobrazit více

Daniela a Zdeněk - svatba v Řecku - Kréta

Svatební obřad se konal v Řecku na Krétě na pláži Kuoni.

zobrazit více


Lenka a Marek - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Milá Martino, je to již měsíc, co jsme si dali slib manželský na tom (nejen pro nás) nejkrásnějším místě a plnými doušky si užívali kouzelné Santorini.Vše bylo naprosto perfektní od momentu, kdy jsme ucítili první závan teplého vzduchu na tamním letišti až do momentu posledního, kdy jsme po necelých dvou týdnech museli opustit sen santorinský, který jsme prožili také díky Vám.. :)

Od prvního kontaktu s Vámi bylo zřejmé, že jste člověkem na správném místě, který dokáže vyslechnout přání a představu klienta, poradit a vše naprosto perfektně zorganizovat. Doporučila a zajistila jste nám překrásné ubytování, které bylo jako stvořené pro romantický pobyt a celkový zážitek tím byl umocněn. Spolupracujete se skvělými lidmi, kteří svou práci dělají s velikým nadšením.

Je nutností vyzdvihnout Vaši kolegyni, svatební koordinátorku Květu a jejího přítele, kteří byli neuvěřitelně milí, sympatičtí a trpěliví. Již na předsvatební schůzce si získali naši plnou důvěru! Oba byli naprosto profesionální, kreativní a vše dokázali perfektně zorganizovat a připravit. Dohlíželi i na ty nejmenší detaily a splnili nám vše, co jsme si vymysleli.

Svatba na Santorini byla tou nejlepší volbou, jak tuto výjimečnou událost prožít bez stresu, chaosu a napětí, a jak si vše užít plnými doušky. Náš svatební den patřil pouze a jen nám dvěma a my Vám za to, Martino, děkujeme.4

Byl to perfektní start do našeho manželského života.

Lenka a Marek

zobrazit více

Pavlína a Ivan - svatba v Řecku - Zakynthos

Svatební obřad se konal v Řecku na ostrově Zakynthos na pláži Vezalis.

zobrazit více


Martina a Martin - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Touto cestou bychom Vám rádi chtěli poděkovat za zprostředkování naší vysněné svatby na ostrově Santorini. Velice si vážíme vašeho profesionálního přístupu, ochoty a perfektní komunikace. Svatební den jsme si velmi užili díky nádhernému místu a také díky přístupu celého svatební týmu - koordinátora, oddávajícího, fotografky a její asistentky. Vše bylo připraveno do posledního detailu, nemělo to ani jednu chybičku.

Ještě jednou Vám mockrát děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů.

Martina a Martin

zobrazit více

Petra a Tomáš - svatba na Kypru

Svatební obřad se konal na Kypru v hotelu Adams beach.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, moc děkujeme za Vaši pomoc při přípravě naší svatby. Se svatbou na Kypru jsme byli spokojeni vše se vydařilo dle našich představ a náš svatební den jsme si moc užily. Moc děkujeme také koordinátorce Katce, která nám se vším moc ochotně pomohla. Ještě jednou moc děkujeme Petra a Tomáš

zobrazit více


Pavla a David - svatba Řecko - Skopelos

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Skopelos na pláži Milia beach.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, svatební den proběhl podle našich představ. Svatební koordinátorka byla perfektní, organizace skvělá. Ostrov Skopelos je krásné klidné místo s nádherně čistým mořem a krásnými plážemi. Mockrát Vám děkujeme za zprostředkování našeho velkého dne a krásnou dovolenou. Moc děkujeme !!!

zobrazit více

Lucka a Mirek - svatba na Kypru

Svatební obřad se konal na Kypru v hotelu Adams beach.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino,se svatbou na Kypru jsme byli velmi spokojení - organizace byla skvělá. V ČR nám pomohla Martina při vyřizování papírů, Katka pomáhala přímo v místě při jednání s matrikou, domlouváním fotografa, kadeřnice ap. Nemám co vytknout. Bylo to bez starostí, bez stresů, svatbu jsme si užili přesně tak, jak jsme si představovali. Všem, kteří váhají, služby této agentury doporučuji! :)

zobrazit více


Veronika a Petr - svatba Řecko - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino,

rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování naší svatby, vše proběhlo bez problémů a podle našich představ. Na Santorini jsme kromě svatby prožili zároveň naše líbánky a dovolenou a vše jsme si moc užili.

Veronika a Petr

zobrazit více

Kristýna a Zdeněk - svatba v Karibiku - Dominikánská Republika

Svatební obřad se konal v Dominikánské republice na ostrově Saona. Klienti byli ubytovaní v hotelu Dreams Punta Cana.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino,

chceme Vám ještě jednou poděkovat za organizaci našeho krásného svatebního dne v Dominikánské republice. Celý den proběhl na jedničku, ráno nás na hotelu vyzvedl řidič s luxusním vozem a krásnou kyticí a dovezl nás do přístavu, kde na nás čekala vyzdobená loď s kapitánem, fotografem a českými delegáty. Obřad proběhl na krásné opuštěné pláži. Po obřadu jsme se přesunuli do zátoky rudých hvězdic, kde jsme se s nimi fotili. Poté jsme se přesunuli na další krásnou pláž, kde proběhl slavnostní oběd. Na závěr jsme dopluli na přenádhernou pláž v národním parku na ostrově Saona. Po celý dobu s námi byl fotograf, který nám zvěčnil náš den na celý život. Všichni byli velmi milý, ochotný a přátelský. Celý den byl jako z pohádky. Všem můžeme jen doporučit.

Novomanželé Mošnovi

zobrazit více


Pavlína a Honza - svatba Srí Lanka

Svatební obřad konal na Srí Lance v hotelu Saman Villas. Před pobytem v hotelu klienti měli poznávačku po Srí Lance.

Novomanželé nám napsali:

Touto cestou bychom Vám chtěli velmi poděkovat za zprostředkování naší svatby i celé dovolené na Srí Lance, která byla opravdu úžasná. Celý svatební den jsme si velmi užili nejen díky nádhernému počasí, ale také díky přístupu personálu z úchvatného hotelu Saman Villas, který pro nás přichystal i několik překvapení. Díky skvělé komunikaci a ochotě při zařizování celé cesty jsme si tak naši svatbu mohli bezstarostně užít. Velké dík patří také delegátce Zuzce, která byla skvělou průvodkyní a svým profesionálním přístupem nám zajistila nezapomenutelný zážitek.

Ještě jednou všem mockrát děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů.

Pavlína a Honza

zobrazit více

Lucia a Arij-Pieter - svatba Mauritius

Svatební obřad se konal na ostrově Mauritius v hotelu Ambre.

Novomanželé nám napsali:

Obřad a organizace - není vůbec co dodat. Svatebni koordinator Ankush se s námi sešel hned druhý den po příjezdu. Všechno nám vysvětlil, ukázal nám, kde můžeme mít obřad - pláž nebo zahrada i plán B, kdyby pršelo, altánek v Spa, který byl taky krásný. Odpověděl všechny naše dotazy, každý den jsme si ho odchytili s nějakým dalším, zařídil cokoliv jsme chtěli. Taky ohledně papírů po obřadu, obvolal agenturu, úřad. Byl taky za svedka :-)

Den před obřadem je potřeba zajet do hlavního města podepsat nějaké dokumenty, přijel pro nás řidič a tam už nás taky čekal další kontakt z agentury, všechno taky dobře zorganizované.

Samotný obřad taky super, jen hudba byla trošku daleko od obřadního místa, tak ji nebylo moc slyšet. Sliby jsme opakovali po oddávající, ale musím říct, že byli moc krásné.

Po obřadu jsme se šli fotit, pan fotograf sympaťák, pochodil s námi resort, ptal se co a jak chceme a taky sám doporučil jak a kde pózovat. Jediné co bych tady doporučila zlepsit, jsou fotky i na USB, jelikož v dnešní době ne všechny počítače mají CD přehrávač.

Taky doporučuji, když jsou novomanželé trošku odvážní mít první tanec v baru, co jsem pochopila není to moc běžné. Ankusg chtěl i zařídit, aby nám písničku hrála kapela, ale to nakonec nevyšlo, i z počítače to stačilo. Ale je to supr zažitek. Taky nám cizí lidé udělali fotky a poslali na mail a měli jsme potom svatební párty jak se patří.

Hotel - úžasný na první pohled, asi poprvé to vypadalo ve skutečnosti jak na fotkách. Pokoj byl malý, ale stačil, chodili jsme tam jenom se převlect a spát :-) Upgrade nám řekli ať žádame od svatebniho koordinatora, ale jak jsme se sním sešli až druhý den, už jsme se vybalili a neřešili to. Jediný problém byl, že jsme měli pokoj v přízemí, stěny byli dost tenké, tak jsme každé ráno slyšeli uklízeče chodit sem a tam. Nestěžovali jsme si, jelikož nepředpokládám, že by se s tím něco dalo dělat, takže nevím, jestli by pokoj vyměnili, nebo ne.

Bar - open bar je zradný :-) ale bylo tam asi všechno na co si člověk vzpomene. Alkohol podávali jenom místní, ale to samozřejmě vůbec nevadilo. Kdyby chtěl někdo např. konkrétní značku, měli taky na výběr za poplatek.Jidlo - bylo ok, ale ne nějaké super, ale my jsme dost nároční, tak to možná bude tím :-)

Taky doporučujeme výlet na lodi s Chrisem, chodí po pláži a nabízí. On sice není úplně sympaťák, ale na lodi s námi nebyl, takže je to ok. Taky je na lodi hoooodně mauricijské kávy, čili rumu, už od 9:30 ráno :-)

Samozřejmě komunikace před dovolenou s vámi byla taky výborná, odpověď i přes víkendy, pomoc s papírami atd.

To je asi všechno co měi napadá, určitě budu doporučovat, kdyby měl někdo podobný nápad jako my.

zobrazit více


Maruška a Petr - svatba Mauritius

Svatební obřad se konal na ostrově Mauritius v hotelu Sugar Beach.

zobrazit více

Lenka a Honza - svatba Mauritius

Svatební obřad se konal na pláži na ostrově Mauritius. Klienti byli ubytování v hotelu Hilton.

Novomanželé nám napsali:

''Nemá význam hledat krásná slova, když ta nestačí. Nemá význam snažit se popsat tu krásnou chvíli, když Vám v tu chvíli selhává schopnost mluvit ... jen tiše sedíte, koukáte do dálky a necháváte se unášet tím vším nádherným, co jste prožili. Svatba byla nádherná a lepší jsme si asi snad už ani přát nemohli. Byl to zážitek na celý život a jeden splněný životní sen za druhým. Více se bojím psát, protože jinak bych se asi vážně už musel otočit na patě a okamžitě se tam vrátit :-)''

Přeji Vám mnoho úspěchů a šťastných lidí okolo. Co jste pro nás udělala, je opravdu hodně. Moc si toho vážíme a moc Vám za to všechno děkujeme.

Mějte se krásně. Honza

a Lenka napsala:

Dobrý den Martino, v první řadě bych Vám chtěla strašně moc poděkovat za všechno, co jste pro nás udělala. S ničím jste neměla problém, každý náš dotaz jste trpělivě zodpověděla. A zařídit svatbu a všechno kolem cesty za tak krátkou dobu, byl zázrak, ve který jsem vůbec nedoufala. Jste naprostý profesionál a já jsem strašně moc štastná za to, že jsme se obrátili právě na Vás :). Samotná svatba byla naprosto úžasná, byla ještě krásnější, než jsme si vysnili a slovy se to dá těžko popsat. Všechno klaplo naprosto na jedničku. Jak oficiality přes svatbou na místních úřadech, tak i plánování a ladění svatby s naší svatební koordinátorkou Marií. Jak v hotelu, tak i všichni pracovníci agentury Emotions (se kterými jsme přišli do kontaktu) byli příjemní, usměvaví a hlavně profesionální. Pro nás to bylo splnění několika životních snů a to jenom díky Vám :). Mějte se krásně a velice se těším na osobní setkání. Lenka

zobrazit více


Erika a Adam - svatba Řecko - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene. Snoubenci s rodinou byli ubytování v hotelu Veggera. Přejeme hodně štěstí a lásky.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, chtěli by jsme Vám z celého srdce poděkovat za vaši ochotu, přístup a zprostředkování naší svatby, která byla jedním slovem dokonalá. Služby koordinátorky i fotografky proběhly na jedničku. Jsme rádi, že jsme se obrátili právě na Vás. Vaši agenturu budeme vřele doporučovat. S pozdravem Maříkovi

zobrazit více

Renata a Vítek - svatba Řecko - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Zdravím Vás, Martino, posílám pár slíbených foteček a ještě jednou za nás za oba děkuji za skvělou spolupráci. Moc jsme si to užili :-)

Pěkný den, Renata

zobrazit více


Petra a Jaromír - svatba Srí Lanka

Svatební obřad se konal v hotelu Coco Royal na Srí Lance. Klienti odletěli do Dubaje, kde strávili 2 noci v hotelu Rove Dowtown Dubaj a pak přeletěli na Srí Lanku. Po týdenním odpočinku na pláži se vydali na týdenní poznávačku po Srí Lance. Na poznávačce stačili vidět horské městečko Nuwara Eliya, královské město Kandy, továrnu na zpracování čaje, vodopády Ramboda, botanickou zahradu Peradeniya, představení kandyjských tanečníků, chrám Budhova zubu, hinduistický crhám v Matale, jeskynní chrámy v Dambulle, sklaní pevnost Sigiriya, jeep safari v NP Minneriya a královský středověký komplex Polonnaruwa. Blahopřejeme

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, před měsícem jsme se vrátili z naší tématické dovolené a přestože už zase pracujeme a fungujeme ve strarých kolejích, vzpomínky na Srí Lanku a naši svatební cestu jsou pořád ještě živé. Právě včera jsme hodně vzpomínali na naši cestou a svatbu u příležitosti malé rodinné '' doslavy'', kterou jsme uspořádali pro naše nejbližší. Jednou větou - byl to krátký, ale velmi zajímavý a intenzivní pobyt v exotické zemi, na kterou i díky naší svatbě budeme určitě celý život vzpomínat !!

Děkujeme za zprostředkování a všechny potřebné informace, které jsme od Vás dostali. Slíbili jsme pár fotek ke zveřejnění, takže jsme něco vybrali a můžete je použít. Posíláme také jednu fotku se Zuzkou, která se nám snažila vyjít vstříc jak mohla. Nebylo zřejmě ani pro ni jednoduché nám ve všem vyhovět, protože jsme asi náročnější klienti :), ale v každém případě oceňujeme její snahu a přístup.

Mějte se hezky, ať se Vám daří ve Vaší zajímavé práci a ať máte co nejvíce spokojených klientů!!

Petra a Jaromír

zobrazit více

Bára a Milan - svatba Řecko - Zakynthos

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Zakynthos.

Novomanželé nám napsali:

Nejmilejší a nejúžasnější Martino,chtěli bychom Vám z celého srdce upřímně poděkovat za naprosto perfektní zorganizování dovolené, svatby a líbánek v jednom. A to opravdu za všechno. Myslím, že mohu napsat i za naše rodiče, že jsme byli se vším maximálně spokojení a užívali jsme si každičkého dne na plno.

Jsme velice rádi, že z celého toho nepřeberného množství svatebních agentur a cestovních kanceláří jsme si vybrali právě tu Vaší. Větší pozornosti, laskavosti a ochoty by se nám nikde jinde tolik nedostalo jako právě od Vás. Jste prostě miliónová!Už od prvního od prvního e-mailu jsme cítili, že jsme našli přesně to, co jsme hledali - VÁS Marti. Vy jste nám totiž se svými bohatými zkušenostmi k nezaplacení pomohla proměnit náš sen ve skutečnost.

Díky Vám jsme totiž neprožili jen tak ledajakou dovolenou u moře, ale naprosto nezapomenutelnou dovolenou s ještě víc kouzelnou svatbou.

Letovisko Vassilikos, Penzion Christina a náš úžasný pan domácí Andreas včetně ostatních místních obyvatel z nedalekých taveren byli naprosto fantastičtí. Řekové jsou možná maňána, ale jsou naprosto neuvěřitelně milý, přátelští, pohostinný. Připadali jsme si jako v pohádce, jako vzácní hosté. Byli neskutečně poctěni tím, že jsme se právě k nim na Zakynthos přijel vzít.

Další velké díky patří i paní koordinátorce a panu fotografovi a vůbec celému týmu i personálu z Vezalis. Všechno bylo naprosto vychytané do posledního detailu a celá svatba byla plná lásky, smíchu a sluníčka. Tak jak jsme si přáli. Možná jsme si nezvládli říci manželské sliby hned na poprvé, ale o to víc máme na co vzpomínat.

Dovolím si Vám zaslat i sepsané první dojmy a pocity z celé naší svatby.Jaká byla naše svatba? Jedním slovem - DOKONALÁ.Veškeré její plánování probíhalo po e-mailové komunikaci s úžasným človíčkem, paní Martinou. Skrze ní pokračovala komunikace tisíce kilometrů daleko s naprosto skvělou svatební koordinátorkou. Obě jsou to ženy s velikým srdce a svou práci dělají s naprostou grácií a láskou. Oběma jim mnohokrát děkujeme za zorganizování překrásné svatby, za nezapomenutelný okamžik, který se nám navždy vryl do paměti. A myslím si, že ne jen nám, ale i našim drahým rodičům.

Poslední předsvatební noc jsme se nenechali rodiči rozdělit :-) a trávili ji spolu. Usínali jsme poslední noc jako dva zamilovaní svobodní lidé. Ráno jsme se s úsměvem vedle sebe probudili se slovy a je to tu. Dnes je náš den. Dopoledne jsme společně strávili na pláži u moře, koupali se a užívali si každého okamžiku. Krátce po obídku jsem se společně s maminkami rozloučila s našimi drahými polovičkami, abychom se mohly vydat se vstříc svatebním a zkrášlovacím přípravám. Můj tatínek se však vydal s námi, aby mohl vše dokumentovat. :-)

Můj nastávající se svým taťkou si ještě užívali moře a zašli si na něco dobrého na zub. Pak už se museli také vydat za námi, aby se stihli připravit. Můj ženich totiž odjížděl společně s mojí maminkou a se svými rodiči na místo činu dřív než já s tatínkem. Po celou dobu příprav až do samotného obřadu jsem byla utajená nevěsta (tedy aspoň pro ženicha). :-) Prý se nemohl dočkat až mě uvidí.Hodinky ohlásili 16:00h. a před penzionem se rázem objevilo auto pro ženicha, jeho rodiče a mojí maminku. Motýlci v břiše mi najednou začali létat ještě víc než předtím. Podívala jsem se na taťku a povídám mu, tak a je to tu, za pár chvil se budu vdávat. Taťka mě chytl za ruku a řekl: Všechno bude perfektní!

Hodinky se opět připomněli a ohlásili 16:30h. I pro mě a mého tatínka dorazilo krásně nazdobené svatební auto. Vydala jsem se pomalu k němu a když jsem se rozhlédla kolem, byli tam všichni místní z naší ''vesničky'', aby se mohli podívat, jak mi to slušelo. Pan domácí z našeho penzionku společně s jeho ženou s námi vše prožívali. Byli z nás dojatí a všem se museli pochlubit, že mají u sebe takto vzácnou událost. :-) Bylo to nádherné.Vyrazili jsme směrem k místu činu, za mým ženichem, čím víc jsme se blížili tím více motýlci poletovali. Byli jsme tam o dost dřív, protože jako by zázrakem nebyl žádný provoz. A tak jsme čekali nedaleko cíle a čekali na signál až budeme moc přijet. Ženich byl prý už celý nedočkavý a pořád se vyptával, kde jsme. Že už mě chce mít u sebe.

Po 15 minutách přišel povel od paní koordinátorky, že nás řidič může přivést. Paní koordinátorka přicupitala k autu, aby mi mohla předat svatební kytici. Následoval jí i pan fotograf, aby mohl udělat pár snímků z mého příjezdu. Proběhla i rychlá instruktáž, jak vše bude probíhat. Až začne hrát hudba, otevře se brána a my pomalinku půjdeme směrem k ženichovi. V půlce se máme zastavit a podívat se na pana fotografa s velikým úsměvem. :-)) Tatínek mě povede po své levé ruce (ano přesně obráceně), poté si potřese rukou s ženichem. Uchopí mou ruku a předá mne ženichovi. Rozuměli jste? Podívala jsem se vyděšeně na taťku se slovy, ale ty máš být přeci na druhé straně. :-))

Než jsem se nadála bylo to tu. Řecká hudba začala hrát, brána se pomalinku otevírala a my mohli pomalinku vyjít. První koho jsem viděla byl můj manžel, zářil tam jako ta nejjasnější hvězda na nebi a já už se nemohla dočkat až budu stát vedle něj. Těšila jsem se tak moc, až mě tatínek musel trochu brzdit slovy ''nežeň tak, on Ti nikam neuteče'' :-D. Byla jsem vším natolik očarovaná, že jsem pomalu nestačila vnímat, jaká hudba hraje, jak se na nás rodiče usmívají a můj tcháneček si stírá slzy dojetím.

Když mě tatínek předal ženichovi, dali jsme si pusu a chytli se za ruce. Milda mi řekl, že jsem strašně krásná. A že když se otevřela ta brána, byla jsem jako princezna. A byl moc pyšný, že se za pár okamžiků stanu jeho ženou.

Celý obřad byl moc krásný, plný smíchu a byl úplně jiný než u nás. Stáli jsme v ruku v ruce před krásnou pergolou, za zády neskutečný výhled na moře a ostrůvek Cameo. Před námi seděli naši pyšní rodiče a za nimi stále naše paní oddávající s paní překladatelkou. Po pár prvních slovech jsme si už říkali ANO, tedy já jsem řekla ano, můj ženich byl tak horlivý, že musel říci více slov než jedno ''Jo, ANO, Beru''. :-)) V tuto chvíli se paní oddávající podívala na paní překladatelku a ptala se, jestli si mě tedy bere. :-D Pak přišly na řadu prstýnky a další překvapení, tedy aspoň pro mne - SLIB. Ženich si ho trénoval ještě před mým příjezdem. Protože to prý ve většině případů hned na poprvé nedávají, nevěsty prý na 99,9% ano. Musím se přiznat, že jsme to na poprvé neřekli ani jeden. :-D Ale byl to krásný slib: ''Tímto prstenem si Tě beru za ženu/muže a dávám Ti ho jako symbol naší věčné lásky''. Poté nám řekli ještě několik milých slov a my si mohli dát první manželský polibek. A JSME SVOJI! Pak už jen proběhli podpisy a přípitek a bylo vše hotovo. Přišlo mi to všechno neskutečně krátké a rychlé. :-) Nemohla jsem uvěřit, že už jsme manželé.

Chvíli jsme čekali až bude sluníčko níž a bude lepší světlo pro focení, abychom mohli společně s naším fotografem vyrazit na ostrůvek Cameo, kde probíhalo naše focení. Moc jsme si ho užili, bylo velmi vtipné. A zároveň bylo moc milé, když nám všichni turisti, kteří tam zrovna byli přáli mnoho štěstí, lásky, dětí. Gratulacemi nás doslova zahrnovali. :-)

Krásného svatebního prostředí jsme si užívali u společné večeře až do pozdního večera než pro nás přijel řidič, aby nás odvezl zpět do našeho letoviska. Kde na nás čekalo další milé překvapení od majitelů penzionku, u kterých jsme byli ubytovaní. Náš pokoj nám krásně vyzdobili. Z nemanželské postele rázem udělali manželskou, dali nám francouzskou deku na které byla z ručníků udělaná labuť. Pod zrcadlem na stolku jsme měli překrásnou kytici z oleandrů a lahev dobrého vína (vlastní výroba pana domácího).

Co říci na závěr. Bylo to krásné a bylo to modré - jak pronesli naši rodiče. :-) A měli pravdu, opravdu to byla nezapomenutelná svatba a my si ji maximálně užili v naprosté pohodě a spokojenosti.

Všechny Vás moc zdraví Novomanželé Pechovi!

V příloze e-mailu Vám zasílám pár našich fotografií. Jsou to momentky a střípky, které z našeho dne stihli zachytit naši báječný rodiče. Oficiální fotky budou bohužel až za dlouho. Ale věříme, že budou stát za to. Určitě Vám je pak také zašleme.Doufáme, že se s Vaší pomocí opět na Zakynthos brzy vydáme. Vrátit se na místo činu určitě chceme a kdo ví, třeba už tam nepojedeme sami. :-) Ale to je ještě všechno ve hvězdách

Přejeme Vám krásný večer a dobrou noc.

Novomanželé Pechovi

zobrazit více


Tereza a Martin - svatba Řecko - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den, Martino,

vcera jsme se s mym ted uz manzelem stastne vratili zpet z dovolene, tak jsem se rozhodla Vam obratem napsat, abyste mela cerstve informace:)

Svatba na Santorini byla dokonala! Neumim ani slovy vyjadrit to, co jsme citili, kdyz jsme poprve uvideli misto, kde bude obrad probihat. Od zacatku jsme vedeli, ze to bude nadhera, ale predcilo to vse nase ocekavani...Jak misto samotne, tak vyzdoba, sluzby koordinatora, fotografa atd. Opravdu vsechno probihalo na jednicku s hvezdickou a ted vim, ze rozhodnuti udelat svatbu na Santorini bylo to nejlepsi, co nas mohlo napadnout.

Opravdu Vam jeste jednou velmi dekuji za vse, co jste pro nas udelala!!! Jste nejlepsi :) Posilam v priloze par fotografii pro ukazku.

Co se tyka dokumentu, zaslou nam je behem 3tydnu (ale jak znam Reky, tak pocitam, ze to bude dele :) ). Pote bych se Vam tedy ozvala opet.

Jeste jednou velke DIKY!

Mejte se nadherne,Tereza + Martin

zobrazit více

Kristýna a Mirek - svatba Toskánsko

Svatební obřad se konal v Itálii v Toskánsku v městečku Barga.

Novomanželé nám napsali:

Manzele Udanovi, 15.6.2016, Barga Italie

V dubnu jsme se rozhodli, ze naplanujeme svatbu na cervnove dovolene v Toskansku. Prvotne jsem mela obavy, ze nemame sanci stihnout vyridit potrebne doklady a preklady v tak kratke dobe, ale nastesti me pani Martina vyborne instruovala a diky jejim mnohaletym zkusenostem se vse vydarilo behem nekolika dnu. Martino dekujeme Vam za pomoc a predevsim za to, ze jste si na nas udelala cas a sla do toho s nami :) Bez Vas a Vasich rad by se to jen tezko stihlo!

Take nesmim zapomenout na paní Renatu na italske strane, ktera pomohla s pripravami o svatebni den, doporucenim restaurace, overenim oddaciho listu na uradech v Toskansku a zaridila i slibene slunne pocasi :) Cely nas den byl timto uzasne klidny, bez stresu a s milou pohostinnosti Italu plnou vyborneho vina vypiteho na nase stesti ;)!

Jeste jednou dekujeme! Vasi novomanzele Udanovi :)

zobrazit více