Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svateb

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Lucia a Arij-Pieter - svatba Mauritius

Svatební obřad se konal na ostrově Mauritius v hotelu Ambre.

Novomanželé nám napsali:

Obřad a organizace - není vůbec co dodat. Svatebni koordinator Ankush se s námi sešel hned druhý den po příjezdu. Všechno nám vysvětlil, ukázal nám, kde můžeme mít obřad - pláž nebo zahrada i plán B, kdyby pršelo, altánek v Spa, který byl taky krásný. Odpověděl všechny naše dotazy, každý den jsme si ho odchytili s nějakým dalším, zařídil cokoliv jsme chtěli. Taky ohledně papírů po obřadu, obvolal agenturu, úřad. Byl taky za svedka :-)

Den před obřadem je potřeba zajet do hlavního města podepsat nějaké dokumenty, přijel pro nás řidič a tam už nás taky čekal další kontakt z agentury, všechno taky dobře zorganizované.

Samotný obřad taky super, jen hudba byla trošku daleko od obřadního místa, tak ji nebylo moc slyšet. Sliby jsme opakovali po oddávající, ale musím říct, že byli moc krásné.

Po obřadu jsme se šli fotit, pan fotograf sympaťák, pochodil s námi resort, ptal se co a jak chceme a taky sám doporučil jak a kde pózovat. Jediné co bych tady doporučila zlepsit, jsou fotky i na USB, jelikož v dnešní době ne všechny počítače mají CD přehrávač.

Taky doporučuji, když jsou novomanželé trošku odvážní mít první tanec v baru, co jsem pochopila není to moc běžné. Ankusg chtěl i zařídit, aby nám písničku hrála kapela, ale to nakonec nevyšlo, i z počítače to stačilo. Ale je to supr zažitek. Taky nám cizí lidé udělali fotky a poslali na mail a měli jsme potom svatební párty jak se patří.

Hotel - úžasný na první pohled, asi poprvé to vypadalo ve skutečnosti jak na fotkách. Pokoj byl malý, ale stačil, chodili jsme tam jenom se převlect a spát :-) Upgrade nám řekli ať žádame od svatebniho koordinatora, ale jak jsme se sním sešli až druhý den, už jsme se vybalili a neřešili to. Jediný problém byl, že jsme měli pokoj v přízemí, stěny byli dost tenké, tak jsme každé ráno slyšeli uklízeče chodit sem a tam. Nestěžovali jsme si, jelikož nepředpokládám, že by se s tím něco dalo dělat, takže nevím, jestli by pokoj vyměnili, nebo ne.

Bar - open bar je zradný :-) ale bylo tam asi všechno na co si člověk vzpomene. Alkohol podávali jenom místní, ale to samozřejmě vůbec nevadilo. Kdyby chtěl někdo např. konkrétní značku, měli taky na výběr za poplatek.Jidlo - bylo ok, ale ne nějaké super, ale my jsme dost nároční, tak to možná bude tím :-)

Taky doporučujeme výlet na lodi s Chrisem, chodí po pláži a nabízí. On sice není úplně sympaťák, ale na lodi s námi nebyl, takže je to ok. Taky je na lodi hoooodně mauricijské kávy, čili rumu, už od 9:30 ráno :-)

Samozřejmě komunikace před dovolenou s vámi byla taky výborná, odpověď i přes víkendy, pomoc s papírami atd.

To je asi všechno co měi napadá, určitě budu doporučovat, kdyby měl někdo podobný nápad jako my.

zobrazit více

Maruška a Petr - svatba Mauritius

Svatební obřad se konal na ostrově Mauritius v hotelu Sugar Beach.

zobrazit více


Lenka a Honza - svatba Mauritius

Svatební obřad se konal na pláži na ostrově Mauritius. Klienti byli ubytování v hotelu Hilton.

Novomanželé nám napsali:

''Nemá význam hledat krásná slova, když ta nestačí. Nemá význam snažit se popsat tu krásnou chvíli, když Vám v tu chvíli selhává schopnost mluvit ... jen tiše sedíte, koukáte do dálky a necháváte se unášet tím vším nádherným, co jste prožili. Svatba byla nádherná a lepší jsme si asi snad už ani přát nemohli. Byl to zážitek na celý život a jeden splněný životní sen za druhým. Více se bojím psát, protože jinak bych se asi vážně už musel otočit na patě a okamžitě se tam vrátit :-)''

Přeji Vám mnoho úspěchů a šťastných lidí okolo. Co jste pro nás udělala, je opravdu hodně. Moc si toho vážíme a moc Vám za to všechno děkujeme.

Mějte se krásně. Honza

a Lenka napsala:

Dobrý den Martino, v první řadě bych Vám chtěla strašně moc poděkovat za všechno, co jste pro nás udělala. S ničím jste neměla problém, každý náš dotaz jste trpělivě zodpověděla. A zařídit svatbu a všechno kolem cesty za tak krátkou dobu, byl zázrak, ve který jsem vůbec nedoufala. Jste naprostý profesionál a já jsem strašně moc štastná za to, že jsme se obrátili právě na Vás :). Samotná svatba byla naprosto úžasná, byla ještě krásnější, než jsme si vysnili a slovy se to dá těžko popsat. Všechno klaplo naprosto na jedničku. Jak oficiality přes svatbou na místních úřadech, tak i plánování a ladění svatby s naší svatební koordinátorkou Marií. Jak v hotelu, tak i všichni pracovníci agentury Emotions (se kterými jsme přišli do kontaktu) byli příjemní, usměvaví a hlavně profesionální. Pro nás to bylo splnění několika životních snů a to jenom díky Vám :). Mějte se krásně a velice se těším na osobní setkání. Lenka

zobrazit více

Erika a Adam - svatba Řecko - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene. Snoubenci s rodinou byli ubytování v hotelu Veggera. Přejeme hodně štěstí a lásky.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, chtěli by jsme Vám z celého srdce poděkovat za vaši ochotu, přístup a zprostředkování naší svatby, která byla jedním slovem dokonalá. Služby koordinátorky i fotografky proběhly na jedničku. Jsme rádi, že jsme se obrátili právě na Vás. Vaši agenturu budeme vřele doporučovat. S pozdravem Maříkovi

zobrazit více


Renata a Vítek - svatba Řecko - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Zdravím Vás, Martino, posílám pár slíbených foteček a ještě jednou za nás za oba děkuji za skvělou spolupráci. Moc jsme si to užili :-)

Pěkný den, Renata

zobrazit více

Petra a Jaromír - svatba Srí Lanka

Svatební obřad se konal v hotelu Coco Royal na Srí Lance. Klienti odletěli do Dubaje, kde strávili 2 noci v hotelu Rove Dowtown Dubaj a pak přeletěli na Srí Lanku. Po týdenním odpočinku na pláži se vydali na týdenní poznávačku po Srí Lance. Na poznávačce stačili vidět horské městečko Nuwara Eliya, královské město Kandy, továrnu na zpracování čaje, vodopády Ramboda, botanickou zahradu Peradeniya, představení kandyjských tanečníků, chrám Budhova zubu, hinduistický crhám v Matale, jeskynní chrámy v Dambulle, sklaní pevnost Sigiriya, jeep safari v NP Minneriya a královský středověký komplex Polonnaruwa. Blahopřejeme

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, před měsícem jsme se vrátili z naší tématické dovolené a přestože už zase pracujeme a fungujeme ve strarých kolejích, vzpomínky na Srí Lanku a naši svatební cestu jsou pořád ještě živé. Právě včera jsme hodně vzpomínali na naši cestou a svatbu u příležitosti malé rodinné '' doslavy'', kterou jsme uspořádali pro naše nejbližší. Jednou větou - byl to krátký, ale velmi zajímavý a intenzivní pobyt v exotické zemi, na kterou i díky naší svatbě budeme určitě celý život vzpomínat !!

Děkujeme za zprostředkování a všechny potřebné informace, které jsme od Vás dostali. Slíbili jsme pár fotek ke zveřejnění, takže jsme něco vybrali a můžete je použít. Posíláme také jednu fotku se Zuzkou, která se nám snažila vyjít vstříc jak mohla. Nebylo zřejmě ani pro ni jednoduché nám ve všem vyhovět, protože jsme asi náročnější klienti :), ale v každém případě oceňujeme její snahu a přístup.

Mějte se hezky, ať se Vám daří ve Vaší zajímavé práci a ať máte co nejvíce spokojených klientů!!

Petra a Jaromír

zobrazit více


Bára a Milan - svatba Řecko - Zakynthos

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Zakynthos.

Novomanželé nám napsali:

Nejmilejší a nejúžasnější Martino,chtěli bychom Vám z celého srdce upřímně poděkovat za naprosto perfektní zorganizování dovolené, svatby a líbánek v jednom. A to opravdu za všechno. Myslím, že mohu napsat i za naše rodiče, že jsme byli se vším maximálně spokojení a užívali jsme si každičkého dne na plno.

Jsme velice rádi, že z celého toho nepřeberného množství svatebních agentur a cestovních kanceláří jsme si vybrali právě tu Vaší. Větší pozornosti, laskavosti a ochoty by se nám nikde jinde tolik nedostalo jako právě od Vás. Jste prostě miliónová!Už od prvního od prvního e-mailu jsme cítili, že jsme našli přesně to, co jsme hledali - VÁS Marti. Vy jste nám totiž se svými bohatými zkušenostmi k nezaplacení pomohla proměnit náš sen ve skutečnost.

Díky Vám jsme totiž neprožili jen tak ledajakou dovolenou u moře, ale naprosto nezapomenutelnou dovolenou s ještě víc kouzelnou svatbou.

Letovisko Vassilikos, Penzion Christina a náš úžasný pan domácí Andreas včetně ostatních místních obyvatel z nedalekých taveren byli naprosto fantastičtí. Řekové jsou možná maňána, ale jsou naprosto neuvěřitelně milý, přátelští, pohostinný. Připadali jsme si jako v pohádce, jako vzácní hosté. Byli neskutečně poctěni tím, že jsme se právě k nim na Zakynthos přijel vzít.

Další velké díky patří i paní koordinátorce a panu fotografovi a vůbec celému týmu i personálu z Vezalis. Všechno bylo naprosto vychytané do posledního detailu a celá svatba byla plná lásky, smíchu a sluníčka. Tak jak jsme si přáli. Možná jsme si nezvládli říci manželské sliby hned na poprvé, ale o to víc máme na co vzpomínat.

Dovolím si Vám zaslat i sepsané první dojmy a pocity z celé naší svatby.Jaká byla naše svatba? Jedním slovem - DOKONALÁ.Veškeré její plánování probíhalo po e-mailové komunikaci s úžasným človíčkem, paní Martinou. Skrze ní pokračovala komunikace tisíce kilometrů daleko s naprosto skvělou svatební koordinátorkou. Obě jsou to ženy s velikým srdce a svou práci dělají s naprostou grácií a láskou. Oběma jim mnohokrát děkujeme za zorganizování překrásné svatby, za nezapomenutelný okamžik, který se nám navždy vryl do paměti. A myslím si, že ne jen nám, ale i našim drahým rodičům.

Poslední předsvatební noc jsme se nenechali rodiči rozdělit :-) a trávili ji spolu. Usínali jsme poslední noc jako dva zamilovaní svobodní lidé. Ráno jsme se s úsměvem vedle sebe probudili se slovy a je to tu. Dnes je náš den. Dopoledne jsme společně strávili na pláži u moře, koupali se a užívali si každého okamžiku. Krátce po obídku jsem se společně s maminkami rozloučila s našimi drahými polovičkami, abychom se mohly vydat se vstříc svatebním a zkrášlovacím přípravám. Můj tatínek se však vydal s námi, aby mohl vše dokumentovat. :-)

Můj nastávající se svým taťkou si ještě užívali moře a zašli si na něco dobrého na zub. Pak už se museli také vydat za námi, aby se stihli připravit. Můj ženich totiž odjížděl společně s mojí maminkou a se svými rodiči na místo činu dřív než já s tatínkem. Po celou dobu příprav až do samotného obřadu jsem byla utajená nevěsta (tedy aspoň pro ženicha). :-) Prý se nemohl dočkat až mě uvidí.Hodinky ohlásili 16:00h. a před penzionem se rázem objevilo auto pro ženicha, jeho rodiče a mojí maminku. Motýlci v břiše mi najednou začali létat ještě víc než předtím. Podívala jsem se na taťku a povídám mu, tak a je to tu, za pár chvil se budu vdávat. Taťka mě chytl za ruku a řekl: Všechno bude perfektní!

Hodinky se opět připomněli a ohlásili 16:30h. I pro mě a mého tatínka dorazilo krásně nazdobené svatební auto. Vydala jsem se pomalu k němu a když jsem se rozhlédla kolem, byli tam všichni místní z naší ''vesničky'', aby se mohli podívat, jak mi to slušelo. Pan domácí z našeho penzionku společně s jeho ženou s námi vše prožívali. Byli z nás dojatí a všem se museli pochlubit, že mají u sebe takto vzácnou událost. :-) Bylo to nádherné.Vyrazili jsme směrem k místu činu, za mým ženichem, čím víc jsme se blížili tím více motýlci poletovali. Byli jsme tam o dost dřív, protože jako by zázrakem nebyl žádný provoz. A tak jsme čekali nedaleko cíle a čekali na signál až budeme moc přijet. Ženich byl prý už celý nedočkavý a pořád se vyptával, kde jsme. Že už mě chce mít u sebe.

Po 15 minutách přišel povel od paní koordinátorky, že nás řidič může přivést. Paní koordinátorka přicupitala k autu, aby mi mohla předat svatební kytici. Následoval jí i pan fotograf, aby mohl udělat pár snímků z mého příjezdu. Proběhla i rychlá instruktáž, jak vše bude probíhat. Až začne hrát hudba, otevře se brána a my pomalinku půjdeme směrem k ženichovi. V půlce se máme zastavit a podívat se na pana fotografa s velikým úsměvem. :-)) Tatínek mě povede po své levé ruce (ano přesně obráceně), poté si potřese rukou s ženichem. Uchopí mou ruku a předá mne ženichovi. Rozuměli jste? Podívala jsem se vyděšeně na taťku se slovy, ale ty máš být přeci na druhé straně. :-))

Než jsem se nadála bylo to tu. Řecká hudba začala hrát, brána se pomalinku otevírala a my mohli pomalinku vyjít. První koho jsem viděla byl můj manžel, zářil tam jako ta nejjasnější hvězda na nebi a já už se nemohla dočkat až budu stát vedle něj. Těšila jsem se tak moc, až mě tatínek musel trochu brzdit slovy ''nežeň tak, on Ti nikam neuteče'' :-D. Byla jsem vším natolik očarovaná, že jsem pomalu nestačila vnímat, jaká hudba hraje, jak se na nás rodiče usmívají a můj tcháneček si stírá slzy dojetím.

Když mě tatínek předal ženichovi, dali jsme si pusu a chytli se za ruce. Milda mi řekl, že jsem strašně krásná. A že když se otevřela ta brána, byla jsem jako princezna. A byl moc pyšný, že se za pár okamžiků stanu jeho ženou.

Celý obřad byl moc krásný, plný smíchu a byl úplně jiný než u nás. Stáli jsme v ruku v ruce před krásnou pergolou, za zády neskutečný výhled na moře a ostrůvek Cameo. Před námi seděli naši pyšní rodiče a za nimi stále naše paní oddávající s paní překladatelkou. Po pár prvních slovech jsme si už říkali ANO, tedy já jsem řekla ano, můj ženich byl tak horlivý, že musel říci více slov než jedno ''Jo, ANO, Beru''. :-)) V tuto chvíli se paní oddávající podívala na paní překladatelku a ptala se, jestli si mě tedy bere. :-D Pak přišly na řadu prstýnky a další překvapení, tedy aspoň pro mne - SLIB. Ženich si ho trénoval ještě před mým příjezdem. Protože to prý ve většině případů hned na poprvé nedávají, nevěsty prý na 99,9% ano. Musím se přiznat, že jsme to na poprvé neřekli ani jeden. :-D Ale byl to krásný slib: ''Tímto prstenem si Tě beru za ženu/muže a dávám Ti ho jako symbol naší věčné lásky''. Poté nám řekli ještě několik milých slov a my si mohli dát první manželský polibek. A JSME SVOJI! Pak už jen proběhli podpisy a přípitek a bylo vše hotovo. Přišlo mi to všechno neskutečně krátké a rychlé. :-) Nemohla jsem uvěřit, že už jsme manželé.

Chvíli jsme čekali až bude sluníčko níž a bude lepší světlo pro focení, abychom mohli společně s naším fotografem vyrazit na ostrůvek Cameo, kde probíhalo naše focení. Moc jsme si ho užili, bylo velmi vtipné. A zároveň bylo moc milé, když nám všichni turisti, kteří tam zrovna byli přáli mnoho štěstí, lásky, dětí. Gratulacemi nás doslova zahrnovali. :-)

Krásného svatebního prostředí jsme si užívali u společné večeře až do pozdního večera než pro nás přijel řidič, aby nás odvezl zpět do našeho letoviska. Kde na nás čekalo další milé překvapení od majitelů penzionku, u kterých jsme byli ubytovaní. Náš pokoj nám krásně vyzdobili. Z nemanželské postele rázem udělali manželskou, dali nám francouzskou deku na které byla z ručníků udělaná labuť. Pod zrcadlem na stolku jsme měli překrásnou kytici z oleandrů a lahev dobrého vína (vlastní výroba pana domácího).

Co říci na závěr. Bylo to krásné a bylo to modré - jak pronesli naši rodiče. :-) A měli pravdu, opravdu to byla nezapomenutelná svatba a my si ji maximálně užili v naprosté pohodě a spokojenosti.

Všechny Vás moc zdraví Novomanželé Pechovi!

V příloze e-mailu Vám zasílám pár našich fotografií. Jsou to momentky a střípky, které z našeho dne stihli zachytit naši báječný rodiče. Oficiální fotky budou bohužel až za dlouho. Ale věříme, že budou stát za to. Určitě Vám je pak také zašleme.Doufáme, že se s Vaší pomocí opět na Zakynthos brzy vydáme. Vrátit se na místo činu určitě chceme a kdo ví, třeba už tam nepojedeme sami. :-) Ale to je ještě všechno ve hvězdách

Přejeme Vám krásný večer a dobrou noc.

Novomanželé Pechovi

zobrazit více

Tereza a Martin - svatba Řecko - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den, Martino,

vcera jsme se s mym ted uz manzelem stastne vratili zpet z dovolene, tak jsem se rozhodla Vam obratem napsat, abyste mela cerstve informace:)

Svatba na Santorini byla dokonala! Neumim ani slovy vyjadrit to, co jsme citili, kdyz jsme poprve uvideli misto, kde bude obrad probihat. Od zacatku jsme vedeli, ze to bude nadhera, ale predcilo to vse nase ocekavani...Jak misto samotne, tak vyzdoba, sluzby koordinatora, fotografa atd. Opravdu vsechno probihalo na jednicku s hvezdickou a ted vim, ze rozhodnuti udelat svatbu na Santorini bylo to nejlepsi, co nas mohlo napadnout.

Opravdu Vam jeste jednou velmi dekuji za vse, co jste pro nas udelala!!! Jste nejlepsi :) Posilam v priloze par fotografii pro ukazku.

Co se tyka dokumentu, zaslou nam je behem 3tydnu (ale jak znam Reky, tak pocitam, ze to bude dele :) ). Pote bych se Vam tedy ozvala opet.

Jeste jednou velke DIKY!

Mejte se nadherne,Tereza + Martin

zobrazit více


Kristýna a Mirek - svatba Toskánsko

Svatební obřad se konal v Itálii v Toskánsku v městečku Barga.

Novomanželé nám napsali:

Manzele Udanovi, 15.6.2016, Barga Italie

V dubnu jsme se rozhodli, ze naplanujeme svatbu na cervnove dovolene v Toskansku. Prvotne jsem mela obavy, ze nemame sanci stihnout vyridit potrebne doklady a preklady v tak kratke dobe, ale nastesti me pani Martina vyborne instruovala a diky jejim mnohaletym zkusenostem se vse vydarilo behem nekolika dnu. Martino dekujeme Vam za pomoc a predevsim za to, ze jste si na nas udelala cas a sla do toho s nami :) Bez Vas a Vasich rad by se to jen tezko stihlo!

Take nesmim zapomenout na paní Renatu na italske strane, ktera pomohla s pripravami o svatebni den, doporucenim restaurace, overenim oddaciho listu na uradech v Toskansku a zaridila i slibene slunne pocasi :) Cely nas den byl timto uzasne klidny, bez stresu a s milou pohostinnosti Italu plnou vyborneho vina vypiteho na nase stesti ;)!

Jeste jednou dekujeme! Vasi novomanzele Udanovi :)

zobrazit více

Zuzana a Branko - svatba Maledivy

Svatební obřad se konal na Maledivách v hotelu Atmosphere Kanifushi. Cestou na Maledivy se klienti zastavili na pár dnů na Srí Lance, aby spojili poznání s odpočinkem. Blahopřejeme a děkujeme za pěkná slova a fotografie.

Novomanželé nám napsali:

Zdravim, pani Martina,touto cestou sa Vam chceme podakovat za nadhernu svadobnu cestu, ktoru sme si vdaka Vam mohli naplno a absolutne bez stresu vychutnat a uzit minuly mesiac, a na ktoru budeme asi velmi velmi dlho sladko spominat.

Spojenie Sri Lanky a Malych Divov bolo presne take, ako sme si to predstavovali. Pobyt na Sri Lanke bol akcny a plny dobrodruznych vyletov v tropickom vnturozemi a Male Divy ponukli super relax a romanticky svadobny obrad na brehu Indickeho oceanu.

Musime uznat, ze Vas navrh prepravy, destinacii a hotelov pocas celej cesty bol naozaj skvely a vsetko bolo zabezpecene na jednicku s hviezdickou.Urcite nebudeme ani trochu lutovat ani rozhodnutie mat na Sri Lanke aj slovenskeho sprievodcu Zuzku. Spolu so soferom sa o nas naozaj skvele starali, od priletu do Colomba, pocas celeho 5 dnoveho pobytu bohateho na vylety az po odlet na Male Divy. Ani jedna otazka nezostala nezodpovedana, ani jedna prosba nezostala nevyslysana. Hned po prilete z nas spadla akakolvek obava alebo neistota ohladom celeho pobytu a mohli sme si to cele zacat uzivat absolutne naplno.

No a na Malych Divoch sme boli nesmierne milo prekvapeni skutocnou urovnou celeho resortu Atmosphere Kanifushi, pretoze to predcilo nase ocakavania. Celkova uroven tohto miesta co sa tyka ubytovania, servisu, prostredia, jedla a v neposlednej rade aj samotneho svadobneho obradu bola naozaj na velmi vysokej urovni. Kludne mrknite na moju recenziu na trip advisore https://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g6851953-d5944160-r368941008-Atmosphere_Kanifushi_Maldives-Kanifushi_Island.html#CHECK_RATES_CONT

Takze este raz velka vdaka, obratit sa na Vasu agenturu sa urcite oplatilo. S pozdravom Branko Vlcek

zobrazit více


Daniela a Vít - svatba Thajsko Koh Samui

Svatební obřad se konal v budhistickém chrámu v Thajsku na ostrově Koh Samui.

zobrazit více

Míša a Lukáš - svatba v karibiku - Dominikánská republika

Svatební obřad se konal v Dominikánské republice na pláži Jellyfish.

zobrazit více


Jana a Petr - svatba Nový Zéland

Svatba se konala na Novém Zélandu na Lonely Beach na Coromandelu.

Novomanželé nám napsali:

Okolo Vianoc 2015-2016 sme podnikali našu vysnenú mesačnú cestu po Novom Zélande, s odletom v nedeľu 13.12. a v stredu 9.12. nás napadlo, že by bolo možno fajn skúsiť sa tam vziať... :-). Keďže prechádzanie popiskov legálnych procedúr na stránkach zélandského ministerstva pre nás neprichádzalo vzhľadom k času v úvahu, skončili sme pri dvoch možnostiach - buď sa ''uvedomíme'' a rovno to vzdáme, alebo si privoláme niekoho na pomoc. Vygooglili sme si stránku www.mojecestovka.cz, ktorá na svojej záložke ''svatby v zahraničí'' ponúkala aj možnosť Nový Zéland. Tak sme neváhali a zavolali sme na uvedené číslo. Pôvodne sme sa chceli len poinformovať, čo k tomu vlbec potrebujeme a či je to takto narýchlo vôbec možné... Pamätám si to pársekundové ticho, ktoré nastalo, keď sme pani Martine odpovedali na otázku ''A kdy letíte?'' :-)))) Mysleli sme si, že nás vypoklonkuje s tým, že sme sa asi zbláznili vo vianočnom čase a dva pracovné dni pred odletom zariaďovať svadbu na Novom Zélande, ale ona nám s plným nasadením začala pomáhať všetko vybavovať. Až do odletu sme prakticky nevedeli, či sa to podarí alebo nie, ale našťastie to všetko vyšlo, spojila nás so svojou zélandskou protistranou, ktorá nám dala potrebné inštrukcie, pomohla s výberom miesta, atd. Oceňovali sme, že sme Martine mohli aj počas víkendu či cez letové prestávky hocikedy volať, esemeskovať a všetko dojednávať, to všetko pri predvianočnom zhone. Aj vďaka nej sa nám podarilo prežiť (pre nás) svadbu snov, kde nebola takmer živá duša, na opustenej pláži, kde sme sa na nič nehrali a mohli byť sami sebou. Bez Marti a jej pomoci by sa nám to zrejme nepodarilo a za to jej ďakujeme. (už manželia) Jana Meniarová a Petr John

zobrazit více

Bára a Honza a Benjamin - svatba Maledivy

Svatební obřad se konal na Maledivách v hotelu Atmosphere Kanifushi. Cestou zpět klienti se zastavili na svatební cestu v Dubaji.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, tímto bychom Vám ještě jednou velmi rádi poděkovali! Nejen za velmi kvalitní služby Vaši cestovní agentury, kterou jsem si na internetu našla zcela spontálně, proto jsem velmi šťastná, že moje intuice je mým věrným přítelem, poněvadž v konkurenčním boji jsem zvolila tu nejlepší ze všech. O tom jsem se presvědčila již v prvopočátku při nabídce zájezdu. Byla jste naprosto konkrétní, vyslyšela mé přání a požadavky s velmi vřelým zájmem. Získala jste si nás svoji osobitostí a naprostou profesionalitou v jednání, že jsme volbu hotelu nechali převažně na Vaše doporučení. Vše bylo dle Vašich slov. Včetně našich požadavků. Navíc byl svatební fotograf, svatební kytice atd. Svatba a dovolená na Maledivách, i líbánky v Dubaji byly naprosto kouzelné. Atmosféra, kterou toto celo mělo, je v nás ještě nyní měsíc po celém výletu a nyní s odstupem času jsme přesvědčeni, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Velké díky patří Vám, ulehčila jste nám mnoho plánování, mnoho rozhodování a postarala se nám o ten opravdu nejkrasnější životní den. Nyní bych s přáním toho krásného doporučila tento krok všem, poněvadž není nic krásnějšího než udržet tu láskyplnou energii jen při nás dvou a tam kde se ma učinit tenhle krásný životní krok.Byla jste součástí té nejkrásnější dovolené ze všech:)

Zdraví Vás Jelínkovi a já pevně věřím, že se brzy setkame naviděnou při dalším výběru naší letní dovolené. Nyní jsme již dovolenou dostali vybranou, za dva týdny odlétáme do Dominikánské republiky. Píši Vám to, poněvadž jsme se nezávazně domlouvali, že Vás budu kontaktovat.Přeji krásný nový rok, mír uvnitř a mnoho lásky, s ní je všechno krásnější! Mějte se moc hezky!

zobrazit více


Simona a Tomáš - svatba Bali

Svatební obřad se konal na útesu Balangan na Bali.

Tuto svatbu jsme s Tomášem plánovali v naprostém utajení před Simonou. Tomáš zorganizoval vše do detailu, vč. výběru oblečení a prstýnků. Za to musí sklidit náš obdiv. Simona věděla pouze to, že letí na Bali. Tomáš ji řekl, že se bude vdávat cca 3 hodiny před svatbou. Nevěsta měla několik překvapení, hodně plakala, ale měla okolo sebe hodně lidí, kteří ji rozesmáli. Oporou ji byla také česká kadeřnice a česká svatební koordinátorka na Bali. Pro nás to bylo velmi romantické a dojemné. Děkujeme, užili jsme si to s vámi.

zobrazit více

Alona a Jiří - svatba Kypr

Svatební obřad se konal na Kypru v hotelu Adams beach.

Novomanželé nám napsali:

Píšeme s poděkováním vaší svatební agentuře. S ubytováním jsme byli spokojení a vše probíhalo uvolněně. Na každém detailu jsme se mohli dopředu domluvit se svatební koordinátorkou, které chceme ještě jednou poděkovat. Bylo příjemné pustit všechno bezstarostně za hlavu. Alona a Jiří

zobrazit více


Nora a Zbyněk - svatba Itálie - Benátky

Svatební obřad se v Itálii v Benátkách.

zobrazit více

Monika a Amara - svatba USA - Las Vegas

Svatební obřad se konal v Las Vegas. Klienti spojili svatební cestu s pobytem v Los Angeles.

Novomanželé nám napsali: Dobrý den, chtěla jsem tímto poděkovat cestovní a svatební agentuře Mojecestovka.cz. Žiji a pracuji v zahraničí (Emiráty) a můj manžel je Afričan. Z časových a papírových důvodů pro nás svatba v ČR byla téměř neuskutečnitelná. Obrátila jsem se tedy na Mojecestovka.cz a od prvního emailu jsem byla naprosto nadšená komunikací s paní Martinou. Jakýkoliv dotaz nebyl problém - vždy jsem se setkala s ochotou a pozitivní odpovědí. Vse bylo vyřizováno přes emaily a telefon a nikdy nebyl naprosto žadný problém. Paní Martina byla vždy milá a nápomocna za všech okolností. Náš svatební obřad se konal v Las Vegas, 4. července 2015. Vše od zařizení hotelu, přes transfery, odvoz slovenskou delegátkou paní Dušanou do hotelu, uspořádání obřadu s veškerým papírováním atd. byl naprosto bezchybný. V Las Vegas jsme strávili 6 nocí a poté se přesouvali do Los Angeles na další 4 noci. Opět vše klaplo do posledního detailu. Tímto Mojecestovka. cz vřele všem doporučuji. Monika

zobrazit více


Lucka a Tomáš - svatba Řecko - Zakynthos

Svatební obřad se konal na pláži Tsilivi na řeckém ostrově Zakynthos.

Novomanželé nám napsali: Dobrý den Martino, posílám pár fotek z naší svatby. Zároveň bych Vám ještě jednou velmi rád za mě a za manželku chtěl moc poděkovat za perfektní, rychlé a absolutně špičkové služby při organizaci a realizaci našeho životního rozhodnutí spojit naše životy. Díky Vám se přesně povedlo to co jsme si přáli - svatba v pohodě, bez stresu a bez zbytečného vyřizování formalit. Zároveň si velmi vážíme Vaší flexibilnosti při našich požadavcích, které byli vždy vyřešeny k naší maximální spokojenosti. Přeji Vám spoustu spokojených klientů a věřím, že díky Vašemu osobnímu přístupu jich budete mít jistě víc než dost. Až budeme obnovovat manželský slib, rádi se na Vás znovu obrátíme.Ještě jednou velké DÍKY, novomanželé Buškovi :-)

zobrazit více

Katka a Tomáš - svatba Řecko - Zakynthos

Svatební obřad se konal na pláži Tsilivi na řeckém ostrově Zakynthos.

Novomanželé nám napsali: Není nádhernějšího místa na ANO, než na pláži Tsilivi na Zakynthosu. Paní koordinátorka Martina byla skvělá, i kooperace s pobočkou přímo na ostrově byla také na jedničku, a to i přes jazykovou bariéru :-). Pokud se chcete cítit ve svůj den opravdu jako princezna, tohle je jasná volba a určitě bychom si to rádi zopakovali. Děkujeme. Katka a Tomáš

zobrazit více