Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím

Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svateb

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Kristýna & Lukáš - svatba v Řecku na Rhodosu

Kristýnka a Lukášem se vzali v Řecku na Rhodosu na pláži Lindos.

Novomanželé nám napsali:

Neumím vybrat nejlepší fotky, jsou dokonalé, stejně jako byl náš den. Všechno proběhlo hladce a bez problému, koordinátorky byly velmi milé a vše skvěle zorganizovaly. Byly to takové moje “kámošky” co všechno vyřeší. Květinová výzdoba nádherná, přesně jakou jsem posílala pro inspiraci. A to místo? Jsme opravdu rádi, že jsme si vybrali Vás a vzali se u moře, jen s nejbližší rodinou. Pro nás všechny je to zážitek na cely život plný emocí a dojetí. Tohle taková ta klasická česká svatba o 100 hostech nikdy nepředčí.

zobrazit více

Edita & Tomáš - svatba v Itálii

Editka s Tomášem se vzali v Itáii u jezera Lago di Braies.

Novomanželé nám napsali:

Vše bylo naprosto perfektní a dokonalé. Rychlá a příjemná komunikace. Super koordinátorka na místě. Úžasná výzdoba, přátelská atmosféra během obřadu. Myslelo se na každičký detail, aby naše svatba byla pro nás nezapomenutelným zážitkem. Opravdu Vám všem moc děkujeme za organizaci té nejkrásnější svatby, jakou jsme si mohli přát.

zobrazit více


Mr & Mrs - svatba v Řecku na Santorini

Mr & Mrs se vzali v Řecku na Santorini na krásném místě Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Drahá Martino, je mi potěšením Vám psát recenzi. Udělala jste náš svatební den výjimečným, naslouchala jste všem mým šíleným nápadům a pomáhala je realizovat již od samého začátku. Přátelský přístup celého Vašeho týmu je přímo talentem. Jsem šťastná, že jsem narazila na Vás, budeme mít navždy krásné vzpomínky a s láskou vzpomínat na Santorini. Děkuji moc za vše.

zobrazit více

Simona & Břéťa - svatba v Řecku na Santorini

Simona s Břéťou se vzali v Řecku na Santorini v Ilioperato.

Novomanželé nám napsali:

S manželem jsme měli plán na svatbu naprosto jasný. Oba máme jednu svatbu již za sebou, děti velké a svatba pouze ve dvou. Proto jsme oslovili agenturu Svatby v zahraničí a začalo jednání s Martinou. Naši původní představu svatby na pláži na Santorini nám Martina dlouho vymlouvala a nakonec jsme rádi, že jsme si nechali poradit. Svatba na svatební terase byla nádherná, všechno perfektně připravené a zařízené, my jsme byli s manželem naprosto unešení. Naprosto neuvěřitelná byla naše svatební koordinátorka Šárka.

Obrovské poděkování za vstřícnost, péči a flexibilitu patří jak Martině, tak Šárce, a pokud někdo přemýšlí nad variantou svatby v zahraničí, tak jednoznačně doporučuji. I když je svatba podruhé....Ještě jednou velké díky za nejkrásnější den pro nás oba.

Ještě jednou moc děkujeme, Marti a pozdravujte Šárku.

Simona a Břéťa

zobrazit více


Markéta & Pavel - svatba v Řecku na Rhodosu

Markéta s Pavlem se vzali  v Řecku na Rhodosu v lázních Kalithea.

Novomanželé nám napsali:

Rádi bychom poděkovali za překrásnou romantickou svatbu na ostrově Rhodos v Kalithea Springs, kde proběhl civilní svatební obřad 16.6.2021 v 15 hodin.

Svatba splnila naše očekávání a užili si to společně i s našim synem. Nejdříve jsme volili svatbu na pláži, ale když uviděli fotografie z Kalithei, tak jsme místo změnili a udělali jsme to nejlepší rozhodnutí.

Velké dík patří paní Martině, která byla naší velkou oporou v této nejisté době a komunikace s ní byla perfektní. Děkujeme svatební koordinátorce Matině, paní překladatelce Marianě, která nám celou svatbu tlumočila a paní fotografce, od které máme skvělé fotografie.

Celý den byl pro nás nezapomenutelný a skvělý zážitek. Děkujeme za vaše služby a všem vaši agenturu budem doporučovat.

Markéta a Pavel

zobrazit více

Katka & Petr - svatba v Řecku na Kosu

Katka a Petr se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Svatbu jsme si moc užili, jsme rádi, že jsme využili služeb agentury, určitě moc doporučujeme, bylo to bez stresu a starostí a naprosto romantické, kouzelné a nezapomenutelné. Svatební koordinátorka byla úžasná, i focení jsme si moc užili. Děkujeme za jedinečný zážitek.

zobrazit více


Aneta & Tomáš - svatba v Řecku na Kosu

Anetka a Tomáš se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Milá Martino, chtěli bychom Vám moc poděkovat za naprosto skvělou organizaci našeho svatebního dne a nezapomenutelnou dovolenou. Za pomoc s výběrem místa - ostrov Kos, hotel Akti beach, prostředí a hlavně lidi tam jsou naprosto skvělí, výborně se o nás postarali. Největší dík patří svatební koordinátorce Alence, která všechno nádherně vyzdobila a připravila přesně podle našeho vkusu a přání. Vytvořila nám tak jeden z nejkrásnějších dnů v životě, na který nikdy nezapomeneme. Jste super a přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů.

Aneta, Tomáš, Natálka

zobrazit více

Monika & Tomáš - svatba v Řecku na Santorini

Monika s Tomášem se vzali v Řecku na Santorini v Ilioperato.

Novomanželé nám napsali:

Svatba byla nádherná, vzpomínáme jak to bylo nádherné. O to víc, když pak vidíme nějakou svatbu v Česku, nemůžeme si vynachválit jak byla ta naše nádherná a perfektní. Když čtu ve svatebních skupinách jak nevěsty zařizují a shání, tak si vzpomenu jak jsme to my měli jednoduché a vše zařízené. Těžko se to píše do krátkého shrnutí.

Od příletu jsme měli pocit, že o nás bylo perfektně postaráno. Šárka se o nás hezky starala od první schůzky, kdy jsme se domluvili na všech detailech, které bylo potřeba doladit na místě. Navíc nám doporučila spoustu míst, které stojí za návštěvu na ostrově. Obřadní místo bylo nádherně vyzdobené, přesně podle našich představ a podle domluvy se Šárkou. Lokalita Ilioperato byla nejlepší volbou a splňovala naše představy.

Děkujeme moc za zprostředkování krásné svatby,

Monika & Tomáš

zobrazit více


Stela & Libor - svatba v Řecku na Santorini

Stela s Liborem vzali v Řecku na Santorini v Ilioperato

Novomanželé nám napsali:

S výběrem této svatební agentury jsme absolutně spokojeni, neboť celý předsvatební proces s paní Martinou byl plný ochoty, rychlých odpovědí, přátelské atmosféry a cenných rad. Na Santorini se o nás krásně postarala česká delegátka Šárka. Neměli jsme s přípravou svatby žádné starosti, o vše se postarala agentura. Tyto dvě ženy to mají dobře pod palcem, a u nich i nemožné je možné, opravdu jsou velice ochotné a flexibilní. Díky ním byl ten náš den D naprosto dokonalý. Děkujeme. Budeme na to vždy s radostí vzpomínat.

zobrazit více

Ivana & Martin - svatba v Řecku na Kosu

Ivana s Martinem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomažené nám napsali:

Milá Martino, dakujeme za skvelo zorganizovanú svadbu na ostrove Kos, v krásnom rezorte Akti beach club. Špeciálne sa chceme poďakovať úžasnej fotogravke a koordinátorke Alenke.

Prajeme veľa spokojných klientov a snúbencov.

Martin & Ivana

zobrazit více


Jarka & Honza - svatba v Řecku na Santorini

Jarka s Honzou se vzali v Řecku na Santorini na nádherném místě hotelu Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Rádi bychom poděkovali svatbavzahranici.cz za zařízení překrásné svatby na kouzelném místě na Santorini. Svatba nejen že splnila naše očekávání, ale dokonce je předčila. Chtěli jsme malou svatbu o nás dvou na romantickém místě. Přesně toho se nám dostalo, dokonce i něčeho víc - žádné velké zařizování, naprosto hladký průběh nezbytného papírování, přípravy na samotnou svatbu byly vynikající - nádherné líčení i účes pro nevěstu, a pak konečně kouzelná romantická svatba se sliby, na kterou nezapomene, a to i díky nádherným fotografiím. Naše díky směřuje agentuře i koordinátorce Šárce. Tuhle svatbu budeme rozhodně všude doporučovat.

zobrazit více

Barča & Martin - svatba v Řecku na Kosu

Barča s Martinem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Naši svatbu na krásném ostrově Kos jsme si velmi užili. Vše bylo perfektně zařízené a o nic jsme se nemuseli starat. Už od začátku nám byla velkou oporou paní Martina, která nás, v této nejisté době, psychicky podprovala a vždy ochotně reagovala na všechny mé dotazy a obavy. Na místě jsme se seznámili s paní Aničkou, která byla nejen koordinátorka naší svatby, ale zároveň fotografka. Opět bychom chtěli velmi poděkovat za její ochotu, ať se jednalo o změnu svatebního místa, kdy jsme radši zvolili pláž u hotelu, abychom s malou holčičkou nemuseli někam cestovat, tak i za to, že nám v hotelu vyjednala milé překvapení, v podobě ozdobeného pokoje. Samotné oddací místo mělo skvělou atmosféru, dekorace byly krásné a celý obřad proběhl v romantickém duchu, přesně tak, jak jsem si představovala. Třešničkou na dortu jsou fotografie, kterých je opravdu hodně a jedna hezčí než druhá.Naposled bych chtěla ocenit i služby v podobě kadeřnice a květin. Zkrátka vše bylo na jedničku!

Děkujeme.

Barča a Martin

zobrazit více


Ivana & Petr - Svatba v Řecku na Santorini

Ivana s Petrem vzali v Řecku na Santorini ve Ville Irini

Novomanželé nám napsali:

Ještě jednou bych Vám chtěla s manželem poděkovat za naprosto pohádkovou svatbu. Bylo to opravdu velkolepé, romantické, dojemné, prostě nádherné:) Vše probíhalo naprosto podle našich představ. Maximálně jsme si to užili a díky kouzelnému místu a skvělým lidem jsme prožili krásný svatební den.

Všem moc děkujeme.

zobrazit více

Veronika & Vojta - Svatba v Řecku na Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Své ANO jsme si řekli 11.9.2020 na krásném ostrově Santorini v hotelu Andromeda. Tento hotel Vám nabízí tak nádherný výhled, na který nemůže člověk zapomenout.

Pokud bychom se měli rozhodovat znova, tak si zvolíme stejné místo se stejnou agenturou.

Služby celé agentury byly na 1*. Paní Martině chceme poděkovat za ochotu. Byla nám vždy plně k dispozici. Dále za podporu, že nám naše svatba vyjde v této nelehké době. Paní Martina je velmi milý člověk, který se snaží Vám vždy ve všem vyhovět.

Dále bychom chtěli poděkovat naší svatebni koordinátorce paní Šárce. Šárka byla vždy usměvavá a plná energie. Děkujeme za pomoc s přípravami, za asistenci při vyřizování dokumentů a za doporučení na zajimává místa.

Dále děkuji kadeřnici, která mi udělala účes podle mých představ a i krásně nalíčila. Děkujeme fotografovi i kameramanovi, byli jste úžasní. A samozřejmě děkujeme i našemu panu oddávajícímu. Celý obřad byl jako z pohádky.

Určitě se budeme na Santorini rádi vracet.

Díky této agentuře jsme si splnili sen. Užít si svatbu podle sebe a za to Vám patří velké DÍKY.

V+V Pancnerovi

zobrazit více


Míša & Pepa - svatba v Řecku na Kosu

Míša s Pepou se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Nebeská svatba 20.8.2020 na ostrově Kos!Kos je nádherný ostrov, přímo nás učaroval a vůbec se nám nechtělo vracet do ČR. Snad jednou by se Kos mohl stát i naším útočištěm.

Díky Martině a Aničce svatba předčila naše očekávání. Příjemně nás překvapila a potěšila překvapení, která pro nás dámy přichystaly.

Martině velmi děkujeme za naprosto profesionální, ale zároveň lidský přístup, trpělivost se mnou a mým strachem zda vůbec odletíme díky COVID 19 a opatřením s ním souvisejícím, skvěle jste mě uklidňovala. A také děkujeme za laskavost a ochotu nám vše do detailu vysvětlit. Snad se někdy sejdeme na kávě.

Aničce moc moc děkujeme za krásnou přípravu obřadního místa, za skvělou organizaci svatebního dne a překrásné fotky, které nám budou navždy připomínat tento nezapomenutelný okamžik našeho života. Samozřejmě děkujeme za její úsměvy a skvělou náladu. Doufám že se na Kosu znovu setkáme.

Nemůžeme zapomenout poděkovat také Lucii a panu starostovi, kteří pronesli krásnou svatební řeč.

S manželem doufáme, že se za 10 let všichni společně shledáme na Kosu při obnově slibu.

Děkujeme

Míša & Pepa

zobrazit více

Eva & Pavel - svatba v Řecku na Rhodosu

Eva s Pavlem se vzali na řeckém ostrově Rhodos v lázních Kalithea.

Novomanželé nám napsali:

Naše svatba se konala 19.8.2020 na nádherném místě Kalithea Springs na řeckém ostrově Rhodos.

Se svatbou jsme s manželem dlouho otáleli i z důvodu časové náročnosti její organizace. Nakonec jsme se na doporučení rozhodli pro svatbu v zahraničí a využití služeb svatební agentury Mojecestovka.I přesto, že jsme se trefili zrovna do roku 2020, který byl plný zvratů a nejistoty, celá organizace a hlavně samotná svatba naprosto předčila naše očekávání.

Díky úžasné péči a téměř nadlidským úkonům paní Martiny jsme po peripetiích s COVID nakonec bez problémů a bez nutnosti našeho zvýšeného zapojení odletěli na Rhodos. Následná přátelská péče a důsledná organizace místní svatební koordinátorky, paní Margarity, zajistila, že náš svatební den proběhl naprosto hladce a dle našich představ.

Za to vše bychom chtěli poděkovat dvěma úžasným dámám, paní Martině a paní Margaritě, jejichž profesionální, vřelý a ochotný přístup zajistil, že na náš svatební den nikdy nezapomeneme.

Doufáme, že se s nimi někdy v budoucnu ještě setkáme.

Eva & Pavel

zobrazit více


Simona & Honza - Svatba v Řecku na Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Už od zasnoubení jsme věděli, že jednou budeme mít svatbu na Santorini. Náš sen se splnil a jsme moc rádi, že jsme si právě Vás vybrali. Ze široké nabídky obřadních míst jsme vybrali Andromeda Villas a byli jsme nadšení. Díky Vám naše svatba proběhla v největším klidu a pohodě. Organizace byla výborná, jak komunikace s Martinou, tak přímo na ostrově se skvělou a vždy usměvavou Šárkou. Celý obřad byl naplánovaný, propracovaný, romantický a dojemný. Na celý den rádi vzpomínáme a nikdy bychom nezvolili jinak.

Děkujeme všem, kdo se na celém dni podíleli za nezapomenutelný zážitek z tak kouzelného a nezapomenutelného místa.

zobrazit více

Jana & Ivan - svatba v Řecko Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Villa Irini.

Novomanželé nám napsali:

Nikdy by nás nenapadlo, že bude mít tak nádhernou a romantickou svatbu!

Naše svatba proběhla 14. 8. 2020 na řeckém ostrově Santorini, kde se nás hned po příletu ujala česká koordinátorka Šárka. Ochota a milý přístup Šárky a vstřícný přístup Martiny jen doladil náš celkový dojem ze svatby. Vše krásně připravené a zorganizované bez sebemenší chybičky. Nádherná květina a lahodný dort, který na poslední chvilku Šárka dojednala podle přání našich holčiček.

Moc děkujeme za nezapomenutelnou svatbu, a především za ten úžasný a chápající přístup.

Jste nejlepší!

S pozdravem Jana, Ivan a holčičky Romanka a Johanka

zobrazit více


Šárka & Petr - svatba v Řecku na Kosu

Svatba v Řecku na ostrově Kos - Šárka s Petrem se vzali 13.8.2020 na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Dne 13.08.2020 jsme se vzali na ostrově Kos. K tomu nám krásně svítilo. Děkujeme za krásnou výzdobu a fotografie a Všem co se na našem významném dni podíleli. Šárka & Petr

zobrazit více

Janka a Marek - svatba v Řecku na Rhodosu

Janka s Markem se vzali na řeckém ostrově Rhodos v Kallithea Springs.

Novomanželé nám napsali:

Veľmi sme túžili spojiť svadbu s atmosférou slnečného prímorského ostrova a dovolenkovou náladou bez stresu. Kalithea bola presne čo sme hľadali, prekrásne miesto, ktoré aj bez výzdoby je ako stvorené pre svadbu. Rovnako nám tam vybavili aj posedenie a ani sami sme si nevedeli krajšiu realizáciu predstaviť. Koordinátorka Margarita je úžasný srdečný človek, ktorý by Vám vybavil aj raketoplán

zobrazit více