Reference svateb

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Kristýna & Marek - svatba v Itálii na Palmové riviéře

Kristýna s Markem se vzali v Itálii na Palmové riviéře.

Novomanželé nám napsali:

Chtěla jsem Vám moc poděkovat, jak krásně jste nám pomohla zorganizovat naši svatbu. Neskutečně jsme si to užili a máme nádherné vzpomínky. Jsem moc nadšená, že jsme si vybrali Vaši agenturu, lépe jsme zvolit nemohli.

Jediné, co mě mrzí, že už to nezažijeme. Že žádost o ruku i samotný svatební den máme za sebou. Bylo to opravdu úžasné.

Ještě jednou obrovský dík za vše, co jste pro nás udělala!

Mějte krásný den a věřím, že se někdy ještě společně u nějakého projektu setkáme.

zobrazit více

Marcela & Tomáš - svatba Dominikánská republika

Marcela s Tomášem se vzali na pláži Saona v Dominikánské republice

Novomanželé nám napsali:

Chtěla bych vám poděkovat za pomoc a organizaci naší svatby. Všechno proběhlo skvěle a díky paní Martě jsme si opravdu užili úžasný den. (Vlastně dva)

To že je Marta profesionál nemusím asi psát, ale nám především vyhovoval její nezvykle lidský přístup a nekonečná srdečnost. Kolem ní se pohybují lidi, kteří jsou také skvělí.

Dostali jsme i krásné dárky na památku a ten pocit, že jsou určité služby, které nelze zaplatit, ty se prostě dějí….

Opravdu jedno velké díky vám všem a posílám fotku z našeho krásného dne.

zobrazit více


Lenka & David - svatba Dominikánská republika

Lenka s Davidem se vzali na pláži Saona v Dominikánské republice

Novomanželé nám napsali:

Chtěli bychom celému týmu poděkovat za zorganizování svatby snů v Dominikanské republice. Pana Rudolfa jsme znali už z dřívější dovolené, takže to byla jasná volba. Vše od koordinátorky v ČR Martiny, která nám zařídila veškerou dokumentaci, po pani Martu, která se po celý den svatby starala o naší šestiletou dceru, když už neveděla roupama co by, jako o vlastní.

Obřad proběhl na ostrově Saona, den byl jako z pohádky. Ráno nás v hotelu vyzvedl taxík s kyticí a fotografem, který byl našim věrným nohsledem po celý den. Cestou na ostrov nám pan Rudolf dokonce objednal představení velryb (ne, to je samozřejmě vtip, zabloudily naším směrem jen náhodou, bylo to moc romantické.

Po připlutí na opuštěnou pláž probehl obřad a fotografování, poté přejezd na jinou pláž na oběd, prohlídka vesničky, vše na pohodu, jak se nám všem chtělo, žádný shon a stres. Poté přejezd na další pláž, fotografování, odpočinek na pláži, návštěva laguny v moři a cesta zpět do přístavu.

Děkujeme za krásné svatební dary a nezapomenutelný zážitek pro celou naší rodinu. Byl to od malička můj sen a jsem šťastná, že jsme si ho mohli díky vám všem splnit.

Moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek.

Lenka & David a malá Gábi

zobrazit více

Sandra & Peter - svatba na Havaji na Maui

Sandra s Peterem se vzali na Havaji na ostrově Maui.

Podívejte se na toto dojemné video - https://youtu.be/oukpH9uGCO4

Novomanželé nám napsali:

Niektoré životné chvíle sú dôležitejšie ako iné, a práve v tých kľúčových chcete mať po svojom boku tých správnych ľudí. S veľkou radosťou musím povedať, že nám sa práve toto podarilo. Okrem toho, že sme našli seba navzájom, našli sme i svadobné koordinátorky, ktoré boli úžasné a náš svadobný deň, či prípravy na svadbu sme si vďaka nim bezstarostne užili.

Pani Martině obzvlásť ďakujeme za starostlivosť a trpezlivosť, ktorú s nami pred odjazdom mala. Svadba bola krásna, dojemná, jednoducho si ju nevieme predstaviť dokonalejšiu.

Moc krásne ďakujeme a veríme, že sa opäť stretneme pri plánovaní obnovy sľubov, či podobnej radostnej udalosti.

Sandra a Peter

zobrazit více


Petra & Tomáš - svatba Dominikánská republika

Petra s Tomášem se vzali v Dominikánské republice na krásné karibské pláži

Novomanželé nám napsali:

Chtěli by jsme se podělit o skvělý zážitek a organizaci naší svatby v DR. Svatbu jsem měla jako překvapení od přítele, který mě požádal o ruku 14 dní před odletem na dovolenou. Díky tomu jsem opravdu neměla žádné starosti s vyřizováním papírů atd… Pouze jsem si koupila šaty a těšila se ;). Ale i přítel měl tuhle práci ulehčenou díky skvělé paní Martině, která v ČR zařídí vše potřebné od překladů dokumentů do španělštiny až potřebná razítka.

V Dominikáně probíhalo vše na 1*, Martička nás po příletu vyzvedla na letišti odvezla nás na hotel a cestou jsme probrali detaily svatby.Den D byl opravdu jak v romantickém filmu a bylo to kouzelné. Obřad na opuštěné pláži na ostrově Saona, kde probíhalo i focení s fotografem, který byl mimo jiné s námi po celý den svatby. Obřad se nesl na pohodových vlnách karibské hudby. Po obřadu, přípitku a focení jsme se přesunuli v nazdobeném člunu na skvělý svatební oběd přímo na pláži do malé vesničky. Po obědě jsme se vydali na relax na krásnou pláž, kde jsme udělali ještě pár fotek a věnovali se odpočinku, koupání a slunění. Poslední zastávkou našeho svatebního dne byla místní atrakce koupání a šnorchlování s mořskými hvězdicemi.

Po celý den se o nás paní Marta starala jako o vlastní a plnila nám všechna přání co nám na očích viděla spolu se svou posádkou a svým manželem Rudolfem.

Tímto bych jim ještě jednou strašně moc ráda poděkovala za neskutečný zážitek na celý život. A kdyby to šlo, tak bych si tu svatbu střihla s radosti ještě jednou.

Následující den nás čekala patnáctiminutová formalita na místním úřadě, aby se svatba mohla stát oficiální i v ČR.

Bylo to super a moc děkujeme.

zobrazit více

Michaela & Jiří - svatba Dominikánská republika

Míša s Jiřím se vzali na pláži Saona v Dominikánské republice

Novomanželé nám napsali:

Moc děkujeme celé agentuře, zejména Martině, Martě a Rudovi za krásně zorganizovanou svatbu v Dominikánské republice. Nejen, že nám beze zbytku vyhověli ve všech našich někdy zvláštních přáních (třeba svatba 2.2.2022 v 11:22), ale zvládli zorganizovat svatbu i celý svatební den zakončený šnorchlováním, k naší naprosté spokojenosti. Tuto agenturu můžeme jen doporučit !!!

Jiří a Michaela

zobrazit více


Katka & Petr - svatba v Řecku na Kosu

Katka s Petrem se vzali v Řecku na Kosu na pláži Kardamenna.

Novomanželé nám napsali:

Děkujeme této agentuře za skvělou organizaci našeho svatebního dne. Bezproblémová komunikace jak s paní Martinou v ČR, tak s paní Alenou v Řecku. Kytice a výzdoba, dle mého přání. Zajištení makeupu a účesu, vše na jedničku. Pohodový obřad a focení, zajištení rezervace v restauraci dle našeho výběru. Vše jsme zvládli i s dvěmi malými dcerami, dovolenou jsme si moc užili.

Děkujeme.

zobrazit více

Gabriela & Tomáš - svatba v Řecku na Santorini

Gabriela s Tomášem se vzali v Řecku na Santorini ve Ville Irini

Novomanželé nám napsali:

Ďakujeme krásne za možnosť mať tak nádhernú rozprávkovú svadbu na tomto kúzelnom mieste. Boli sme maximálne spokojný úplne so všetkým, od vybavovania svadby až po hotel so skvelou delegátkou. Určite Vás budeme odporúčať. Krajšiu svadbu sme si ani nemohli priať. Ešte raz ďakujeme krásne za všetko.

Tomáš & Gabriela

zobrazit více


Denisa & Zdeněk - svatba v Řecku na Kosu

Denisa se Zdeňkem se vzali v Řecku na Kosu na ostrově Kasti u kapličky Ag. Nikolaos.

Novomanželé nám napsali:

Chceme moc poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší krásné svatby, která se konala dne 24.9.2021 na Kosu i s celou rodinou.

Obzvlášť děkujeme naší svatební koordinátorce, jak vše perfektně zvládla, i když s námi byly děti.Vše bylo skvěle zorganizované, žádný stres a nervozita, jak jsme si přáli.

Hodnocení 10/10.

Děkujeme.

Denisa & Zdeněk

zobrazit více

Klára & Michal - svatba v Itálii na Palmové riviéře

Klára s Michalem se vzali v Itálii na Palmové riviéře v historickém centru Grottammare.

Novomanželé nám napsali:

Moc děkujeme za neocenitelnou pomoc s přípravou svatby na Palmové riviéře, v kouzelném přímořském městečku Grottammare. Martina s Gabrielou nám zařídily veškeré dokumenty a postaraly se, aby vše probíhalo bez problémů. Gabriela nám zařídila opravdu nádhernou svatební výzdobu, vše tlumočila a provázela nás celým svatebním dnem. Děkujeme!

zobrazit více


Gábi & Lukáš - svatba v Řecku na Santorini

Gábi s Lukášem se vzali v Řecku na Santorini na nádherném místě Ilioperato.

Novomanželé nám napsali:

Pro naši svatbu jsme si vybrali dechberoucí Santorini, kam jsme se jako pár vrátili přesně po 10 letech. Rádi bychom poděkovali Marti, která s námi pohotově řešila všechny předsvatební záležitosti a také, za všech okolností, usměvavé Šárce, díky které proběhl svatební den na jedničku. Z našeho svatebního dne se stal nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Na konci dne si přejete jediné, abyste tohle celé mohli ještě někdy zažít. Tato agentura tak bude jasnou volbou pro obnovení slibu.

zobrazit více

Markéta & Ondřej - svatba v Řecku na Rhodosu

Markéta s Ondřejem se vzali na Rhodosu na pláži Lindos.

Novomanželé nám napsali:

Splnil se nám náš sen. Měli jsme nádhernou pohádkovou svatbu na Rhodosu. Velke díky Aleně Wilson za překrásné svatební šaty, ve kterých jsem se OPRAVDU cítila jako řecká bohyně! Dále děkujeme koordinátorkám Margaritě a Martině za velmi precizní organizaci celé svatby.

Super.cz a článek o této svatbě si můžete přečíst zde - https://www.super.cz/776894-byvala-snoubenka-richarda-genzera-se-vdala-v-satech-ze-zlata-rekla-ano-na-plazi-o-13-let-mladsimu-muzi.html?fbclid=IwAR2lctqNJS9zENxaRAvR5HiiXg8EUkjsKQH2j0JNIOOZR7gi3HZsr3S07OM

zobrazit více


Silvia & Róbert - svatba v Itálii na Palmové riviéře

Silvia a Robert a jejich romantický svatební den na Palmové riviéře v Itálii

Novomanželé nám napsali:

Ďakujeme za úžasný deň....skvelá organizácia....predpríprava...až do finálnej podoby s očarujúcou mojou vysnívanou výzdobou. Fotky hovoria za všetko....krásne prostredie...počasie tiež prialo...a záver úžasná večera pri západe slnka na pláži. Romantické....elegantné...očarujúce.

zobrazit více

Aneta & Dalibor - svatba v Řecku na Santorini

Anetka s Daliborem se vzali v Řecku na Santorini na krásném místě Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Vybrat si Vaší svatební a cestovní agenturu bylo to nejlepší rozhodnutí. Komunikace s paní Martinou rychlá, vstřícná a za to jí patří velké Díky. Vše bylo nad naše očekávání. Koordinátorce Šárce chceme poděkovat za kompletní přípravu, organizaci a realizaci od transferu z letiště na hotel, přes samotný obřad až po konečné vyřízení dokumentů. Také za tipy na výlety. Bylo to okouzlující, romantické a dechberoucí. Santorini zůstane v našich srdcích a vždy se tam budeme rádi vracet. Pokud bude někdo v našem okolí řešit svatbu v zahraničí, určitě Vás budeme doporučovat... prostě 100% spokojenost.

Ještě jednou Děkujeme za Vše.

zobrazit více


Vědunka & Tomáš - svatba v Řecku na Santorini

Vědunka a Tom se vzali v Řecku na Santorini na krásném místě Andromeda.

Novomanželé nám napsali:

Milá Martino, děkujeme vaší agentuře za zprostředkování naší svatby na Santorini, čímž jste nám splnili náš dávný sen. Já, můj manžel i naši synové jsme byli jedním slovem nadšeni. Zvláštní poděkování pak patří Šárce, která splnila vše, na co jsme si jen pomysleli. Ještě jednou děkujeme a přejeme vám všem do budoucna hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.

Vaši Vědunka a Tom

zobrazit více

Barborka & Honza - svatba v Itálii na Palmové riviéře

Barborka s Honzou se vzali v Itálii na Palmové riviéře.

Novomanželé nám napsali:

Chtěli jsme vám ještě jednou neskutečně moc poděkovat za zprostředkování našeho velkého dnu. Kdybychom mohli, každý rok bychom ho na tom kouzelném místě opakovali, byl to vyloženě božský zážitek. Od začátku, co jste se o nás starala vy až po poslední den, co se o nás starala koordinátorka Gabrielka. Musím opravdu podotknout, že jste obě dvě ženy na správném místě a jde vidět, že svoji práci milujete a zvládáte ji na 110 %.

Opravdu velké díky patří Gabči, díky které jsme si mohli užít překrásnou, intimní svatbu, plnou krásných a dojemných momentů, přesně tak, jak jsme si přáli. Díky ní vše proběhlo naprosto perfektně bez jakéhokoliv problému. Díky její přátelské, vřelé a naprosto profesionální péči jsme prožili den, na který budeme vzpomínat do konce našich životů. Laskavost a pohostinnost Gábinky a její rodiny je prostě ''služba'', která se nedá zaplatit.

Svatbu přes vaši agenturu bych doporučila každému, kdo si chce svůj den užít naplno, jen jeden pro druhého, bez starostí a v krásné prostředí. Campofilone je velmi krásná a malebná destinace s úžasnými lidmi navíc. Místní, úředníci a vlastně všichni s kým jsme přišli do styku byli usměvaví lidé ze kterých šla cítit úžasná pozitivní energie. Jsme moc šťastní, že jsme byli při tak důležité životní událostí obklopeni právě touto energií a těmito lidmi.

Ještě jednou velké DĚKUJI vám všem, kteří jste se podíleli na našem splněném snu.

Přeji Vám i celé Vaši agentuře miliony spokojených klientů.

zobrazit více


Ivana & Martin - svatba v Řecku na Kosu

Ivana s Martinem se vzali v Řecku na ostrově Kos na pláži Kefalos.

Novomanželé nám napsali:

Tuto svatební agenturu jsme vybrali velmi dobře.Byli jsme spokojení jak s paní Martinou, se kterou je rychlá a bezproblémová komunikace, tak s naší svatební koordinátorkou na Kefalosu. Paní Alenka je úžasná osoba všechno zvládla připravit na 1*. Květina nádherná, svatba byla podle našich představ. Fotografka úžasná, vytvořila krásné fotografie. Nemáme žádné výhrady.

Moc děkujeme za krásné zážitky naší svatby.

zobrazit více

Lucka & Karel - svatba v Řecku na Santorini

Lucka s Karlem se vzali v Řecku na Santorini na nádherném útesu Lycabettus restaurant hotelu Andronis

Novomanželé nám napsali:

Zdravíme Marťu a Šárku,

chtěli bychom vám poděkovat za zprostředkování naší svatby.

Nemohli jsme si vybrat lepší organizátorky než jste vy DVĚ. Díky vám naše svatba byla tím nejkrásnějším zážitkem v životě a chtěli bychom od srdce všem doporučit, kteří jsou zamilovaní a váhají, kde mít svatbu, aby zvolili vaši agenturu a Řecko.

Všechno bylo komplet připravené a se vším jste nám rády pomohly i během cestování po Řecku.

Určitě v budoucnu plánujeme, že se vrátíme zpět a třeba obnovíme svazek.

Lůca a Karel

zobrazit více


Vanesa & Štefan - svatba v Portugalsku na Madeiře

Vanesa se Štefanem se vzali na Madeiře v hotelu Quinta Splendida.

Novomanželé nám napsali:

So svatbou sme spokojny. Nemali sme ziaden stres lebo sme nemali starost o hosti. Fakt minimalisticka taka aku sme ocakavali (povodne to teda malo byt Thajsko, ale to sa neda kvoli opatreniam). Vzhladom na moznosti to bolo velmi pekne. Vyber hotela Quinta Splendida bol tiez velmi dobry, maju fakt peknu zahradu. Pani Lenka nam vsetko vybavila cim opadol stres z vybavovania... Smiesne bolo ze par dni pred obradom ochorela uradnicka, ktora nas mala oddavat... Namiesto stretnutia v Santa Cruz na urade sme mali stretnutie v Machicu (co bolo fajn lebo sme tam prve dni boli ubytovaní). Dalsia sranda bola ze pani uradnicka v Machicu chcela, aby sme sa zobrali tam na urade lebo ze nim sa nechce ist do Santa Cruz nas oddavat... Nastastie sa to vsak pani Lenke podarilo vsetko vybavit a mali sme bezproblemovy priebeh....

zobrazit více

Hedvika & Tomáš - svatba v Řecku na Santorini

Hedvika a Tomáš se vzali v Řecku na Santorini ve Ville Irini.

Novomanželé nám napsali:

Naši vysněnou svatbu jsme si velmi užili. Původně naší vybranou destinací byl jeden z exotických ostrovů, nicméně kvůli situaci ohledně Covidu jsme museli vybírat z jistějších destinací. A rozhodli jsme se pro Řecko, a to konkrétně ostrov Santorini.

V rámci našeho svatebního balíčku (svatba, fotograf, propůjčení svědků) jsme dostali vše, co jsme očekávali. Přístup všech zúčastněných byl velmi vstřícný a přátelský. Velké díky patří zejména naší delegátce a svatební koordinátorce Šárce, která nás svatebním dnem provedla a doporučila nám, kam se v rámci líbánek podívat.

zobrazit více