Svatba v Thajsku
11.03.2016
Nabízíme uskutečnění symbolického svatebního obřadu v Thajsku na Koh Samui. Svatební obřady je možné mít na pláži s mnichem Ban Tai Beach, respektive...

Svatební účes a líčení

Ve svatební den si každá žena přeje být obzvlášť krásná. Chce být nejen okouzlující, ale zároveň se cítit a působit přirozeně. K tomu nám může dopomoci návštěva kadeřnického, kosmetického či vizážistického salonu. Některé salony nabízejí všechny tyto služby najednou.

Jako první je vhodné navštívit vizážistku a to ještě před tím, nežli si půjdete vybírat šaty. Vizážistka vám sdělí mnoho užitečných informací počínaje výběrem šatů, doplňků, konče kyticí. Navrhne několik variant svatebního účesu a líčení, přízpůsobených vašemu typu a tvaru obličeje. Nalíčí vás tak, aby make-up vydržel, a zároveň také vypadal dobře na svatebních fotografiích. Také doplňky jsou velmi důležité. I v tomto případě vám vizážistka dokáže poradit, jak ozdobit účes, jaké zvolit náušnice a náhrdelník. Nejvhodnějsí jsou perličky nebo štras. Jestliže nebudete mít závoj, lze jej nahradit právě perličkami, vlásenkami nebo kytičkami.

V případě, že nevyužijete služeb vizážistky, můžete využiít služeb kosmetičky, která připraví pleť pro váš dokonalý vzhled. Můžete si vybrat od základního čištění a přípravy pleti ze široké nabídky masek a zábalů, masáží atd. Kadeřnice vám samozřejmě také poradí, jaký účes bude pro vás nejvhodnější a upraví jej tak, aby vydržel po celý den.

Důležitá je také úprava nehtů. Základem by měla být klasická manikůra, P-shine, případně parafínový zábal, který zjemní vaše ruce. Další úprava je zcela na vašem vkusu. Můžete si pořídit krásné umělé nehty, trvalé, nebo jen na váš slavnostní den, zdobené kreslenými motivy, štrasovými kamínky, či dát přednost přírodním nehtům s klasickou francouzskou manikúrou.

Po dohodě vás mohou kadeřnice a vizážistka navštívit ve svatební den i doma a pomohou vám také do šatů.

 

Perfect look
  • líčení a česání ve svatební den u nevěsty (Praha)
  • zkouška líčení i česání týden před svatbou - dle zájmu

 

Perfect look - Exclusive
  • líčení a česání  ve svatební den u nevěsty (Praha)
  • zkouška líčení i česání týden před svatbou - dle zájmu
  • poradenský servis (styl a barevné sladění šatů a doplňků)

 

Pro hebké ruce
  • jemná modeláž s krémem
  • revitalizační koupel rukou následovaná aplikací změkčujícího gelu a vyživující péče pro nehty
  • na přání zákazníka možná aplikace laku na nehty

                       


 

Okouzlující péče o nohy 
  • exfoliace se solí, následovaná lahodnou masáží a osvěžujícím zábalem
  • na přání zákazníka možná aplikace laku na nehty

 

nabídku "Péče o tělo" naleznete zde