Svatba v Thajsku
11.03.2016
Nabízíme uskutečnění symbolického svatebního obřadu v Thajsku na Koh Samui. Svatební obřady je možné mít na pláži s mnichem Ban Tai Beach, respektive...

Svatební šaty

Protože pořizování svatebních šatů není jen příjemná, ale i dosti nákladná záležitost, dáte si určitě na jejich výběru a na výběru vhodných doplňků dokonale záležet. V první řadě musíte zvážit, jaké šaty by to měly vůbec být. Rozhodující je samozřejmě váš osobní vkus. Ale právě tak důležitý je charakter vaší svatební oslavy. Základní pravidlo je asi takové: čím slavnostnější bude svatba, tím "honosnější" mohou být vaše šaty. Za druhé: kolik můžete a chcete do svých svatebních šatů investovat. A za třetí: budou to šaty pouze pro tento váš velký den? Nebo je chcete později - snad trochu pozměněné - nosit jako koktejlové či večerní šaty? Optimální čas pro nákup (nebo návrh) vašich svatebních šatů a doplňků je tři měsíce před svatbou.

Spolupracujeme s předními módními návrháři a nejprestižnějšími svatebními salony a pomůžeme vám vybrat si svatební šaty tak, abyste se v nich cítila dobře a byly podle vašich představ.