Svatba v Thajsku
11.03.2016
Nabízíme uskutečnění symbolického svatebního obřadu v Thajsku na Koh Samui. Svatební obřady je možné mít na pláži s mnichem Ban Tai Beach, respektive...

Svatební listy

Dávání svatebních darů je hezkým a tradičním zvykem. Příbuzní a přátelé je věnují novomanželům v den svatby. Každý ví, že na začátku manželství je potřeba hodně věcí. Proto host pozvaný na svatbu zpravidla dbá nato, aby právě jeho dar byl nejen pěkný a trvalý, ale především praktický. Díky této skutečnosti poměrně často vzniká poněkud komická situace, kdy po rozbalení svatebních darů novomanželé s údivem zjistí, že jsou do společného života vybaveni pěti žehličkami, devíti sadami příborů a dvaceti sadami skleniček. Jakým způsobem se dá zbytečnému nahromadění stejných věcí předejít? Zkuste si založit listinu svatebních darů. Jednoduše sepíšete seznam předmětů, které byste rádi dostali jako dar, a pak jej předáte rodičům nebo přátelům, jež vhodným způsobem umožní ostatním do seznamu nahlédnout. Stejnou službu poskytují i některé specializované prodejny. Z jejich sortimentu si můžete vybrat, co se vám líbí. Vybrané zboží necháte zapsat do svatebního listu, který vám příslušná prodejna zavede. Zároveň obdržíte předtištěné pohlednice s informací, že jste využili nabídky svatebního listu níže označené prodejny. Pohlednice rozešlete známým, příbuzným a přátelům. Každý, kdo vám bude chtít udělat radost, si jednoduše zajde do některé z prodejen uvedené firmy a vybere svatební dar, který považuje za nejvhodnější. Po zakoupení se položka ze svatebního listu vyškrtne a již nikdo z oslovených nebude mít možnost zakoupit to samé.

Samozřejmě i my vám můžeme pomoci se sestavením svatebního listu a s organizací svatebních darů. Spolupracujeme s významnými obchody různých světových značek, které nabízí širokou škálu vhodných svatební darů.