Svatba v Thajsku
11.03.2016
Nabízíme uskutečnění symbolického svatebního obřadu v Thajsku na Koh Samui. Svatební obřady je možné mít na pláži s mnichem Ban Tai Beach, respektive...

Svatební květinový servis

Na žádné svatbě nesmějí chybět květiny. Velké množství květin přidá vaši slavnosti pohádkově romantickou atmosféru a prohloubí neopakovatelný zážitek a estetický dojem.

Svatební kytice je obzvlášť důležitá pro nevěstu především proto, že dovršuje její dokonalý vzhled. Musí bezchybně ladit nejen se šaty, ale i s celkovým stylem svatby. Podle čeho si svatební kytici vybrat? Řiďte se především vaší oblíbenou barvou, vůní a druhem květin, které máte ráda. Všechno ostatní nechejte na profesilonálech. Nejlépe uděláte, když jim popíšete vaši představu a některé detaily týkající se průběhu slavnosti. Poradí Vám a vytvoří nádherný svatební pugét. V katalozích mají mnohou zajímavých návrhů včetně netradičních. Efektně působí například takzvané ovocné kytice. Jsou sestaveny buď ze samotných ovocných plodů, nebo je v nich ovoce kombinováno s květinami.

Samozřejmostí je kompletní výzdoba slavnosti: dekorace pro interiér i na svatební tabuli, vazby pro zdobení vozů, myrty, věnečky, květiny pro družičky i malou kytičku do klopy ženichova saka. Menší květiny by měly mít i dámské poloviny rodičovských párů, svědkyně, příp. babičky. Vše samozřejmě ladí se svatební kyticí.

V levém sloupci této stránky naleznete ukázku svatebních kytic. Samozřejmě pro vás připravíme kytici dle vašich představ a přání. Vy budete ta, kdo si vybere barvu, druh květin i celkový design svatební kytice.