Svatba v Thajsku
11.03.2016
Nabízíme uskutečnění symbolického svatebního obřadu v Thajsku na Koh Samui. Svatební obřady je možné mít na pláži s mnichem Ban Tai Beach, respektive...

Svatební koordinátor

Víte, kde všude je možnost uskutečnit svatbu podle Vašich nejodvážnějších představ? S kompletní organizací Vašeho historického dne Vám pomůže náš svatební koordinátor.

Svatba je nepochybně jedním z nejvýznamnějším mezníků ve Vašem životě. Je tedy zcela na místě, aby se její přípravy a organizace ujal skutečný profesionál. V moderní společnosti se stále více uplatňuje trend úzké specializace, a to z jednoho prostého důvodu - všichni nemůžeme být odborníky ve všem. Ať se každý věnuje tomu, v čem je skutečný profesionál.

Toto platí ve všech odvětvích lidského podnikání a tedy i v oblasti organizace tak významných událostí, jakými svatby bezesporu jsou.

Svatební koordinátor je člověk, který pomůže zrealizovat vaše představy o tom, jak by se tento den s velkým "D" co nejpříjemněji zapsal do myslí a srdcí všech zúčastněných. Je vám k dispozici od prvních organizačních krůčků na úřadech, při výběru a zajištění nejvhodnějších prostor pro samotný obřad a hostinu až po dohlížení na zdárný průběh celého dne.

Je tedy na Vašem rozhodnutí, kdy navštívíte naši svatební agenturu.