Svatba v Thajsku
11.03.2016
Nabízíme uskutečnění symbolického svatebního obřadu v Thajsku na Koh Samui. Svatební obřady je možné mít na pláži s mnichem Ban Tai Beach, respektive...

Svatební cesta

Svatební shon skončil, příbuzní a přátelé se rozjeli do svých domovů. Je po všem, svatba proběhla bez potíží, ale dostavila se dlouho překonávaná únava. Právě nyní je čas na svatební cestu, jejímž hlavním smyslem je jednak co nejupříjemnější vykročení do společného života, jednak zasloužená relaxace po náročném období přípravy svatby. Svatební cesta by každopádně měla být prvním společným krokem novomanželů v novém životě. Není bez zajímavosti, že na pozitivním významu svatební cesty se shodují také psychologové, kteří ji jednoznačně doporučují. Vynechání svatební cesty může podle odborníků vést dokonce k pocitu jakési neúplnosti a přílišného spěchu, což můpže mít neblahý vliv na průběh manželství.

Svatební cesta by měla proběhnout co nejdříve po svatbě, určitě však nejdéle do 14 dnů. Výběr místa, kde strávíte první dny svého manželského soužití záleží na založení obou novomanželů a jejich představách o ideální dovolené (možná bude i jednou z prvních zkoušek jednoty názorů novomanželského páru nebo naopak schopnosti dohodnout se, příjmout kompromis). Někomu přijde vhod slunné letovistko na krásném mořském pobřeží, v zimě jistě uspokojí útulné hotýlky v zasněžených horách, jiný dá přednost rodinné pohodě, klidu a soukromí ve stylovém penzionu v kouzelné české přírodě. Někdo se může rozhodnout pro romantická či oblíbená místa spojená se vzpomínkami, jiný například pro místo, kde trávili svoji svatební cestu rodiče nebo prarodiče některého z novomanželů.

Nevíte, kde strávíte jedny z nejkrásnějších chvílí Vašeho života - Vaše líbánky? Obraťte se na nás a my Vám zařídíme svatební cestu přesně podle Vašich představ. Zajistíme Vám exotickou dovolenou, inviduální svatební cestu, ale také aktivně strávené líbánky, na které nikdy nezapomenete.

Současně budete moci využít novomanželských slev, které Vaši dovolenou ještě více zpříjemní.