Svatba v Thajsku
11.03.2016
Nabízíme uskutečnění symbolického svatebního obřadu v Thajsku na Koh Samui. Svatební obřady je možné mít na pláži s mnichem Ban Tai Beach, respektive...

Svatba na klíč - kompletní svatební servis

Víte, kde všude je možnost uskutečnit svatbu podle Vašich nejodvážnějších představ? S kompletní organizací Vašeho historického dne Vám pomůže naše svatební agentura. Pořádáme malé svatby pro čtyři osoby až po velkolepé svatby. Zákazníci si mohou vybrat z nepřeberného množství nádherných zámků, sídel, kostelů i restaurací.

Svatební koordinátor je člověk, který pomůže zrealizovat vaše představy o tom, jak by se tento den s velkým "D" co nejpříjemněji zapsal do myslí a srdcí všech zúčastněných. Je vám k dispozici od prvních organizačních krůčků na úřadech, při výběru a zajištění nejvhodnějších prostor pro samotný obřad a hostinu až po dohlížení na zdárný průběh celého dne.

V levém sloupci této stránky naleznete odkazy na nejžádanější a nejatraktivnější místa svatebních obřadů - hrady a zámky, kostely, atraktivní lokality, parníky. Dále informace o symbolických svatebních obřadech a také o Gay & lesbiens svatbách. V případě o svatbu na matrice se prosím podívejte na Seznam matrik.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na svatby@mojesvatba.cz